Skocz do zawartości

Wasze Hobby


Ch3mical

Rekomendowane odpowiedzi

Ja osobiscie Feynornowi nie dalbym wiecej niz 11 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Określam cząsteczki stałe inohalacyjne pozwalające ciałom stałym na dojście do obiegu wewnętrznego kreatycyny inkubacyjnej na rozmnażanie się obwodów inulorgicznych o konsystencji minus alpha wydzielające mikroprotony do ekosystemu natury przemysłowej uzdatniającej fizyczny stan danego mikroorganizmu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A tak serio to niby szkoła,ale głównie przyjaciele,dziewczyny,imprezy,programowanie,grafika,muzyka no i lenistwo :}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam 14, prawie 15 lat, a nad tzw. "poziomem postów" rozwodzą się tylko dzieci, które mają go niższy od zera [Grabarz].

Ale ten "poziom postów" to nic innego jak to, że 10 latek pisałby głupoty a np. 30 już nie, a i możesz mieć nawet 30 lat a zachowywać się jak 10 letnie dziecko.

EDIT: Popieram zdanie PsichiXa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... Albo przerzuciłby się na prowokacje ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Feynorn ma 40 lat i jest pedofilem, który właśnie na was zapolował i już po was jedzie. Wróćcie szybko do swojego hobby.

 

Obraza użytkownika. Warn

Borek

 

No tak, wszyscy jadą Feynorna, a ten, który ma najszczytniejszy cel dostaje warna. BOREK TY SEKSISTO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piłka nożna to raczej mój sposób na życie i hobby :) Jeśli utrzymam się w klubie, to od września tego roku będę dostawał wypłatę :] Na razie za młody jestem.

Głupoty, głupoty moich 2 kumpli chcieli do Legi :P

A jak sie uda na pewnym turnieju w iławie to moze i ja dostane oferte ;D

kryniak no przykro mi ale ja mam ochoty prowadzic n-k wiec nie mam tam profilu ;0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też bym Tobie więcej nie dał, gdybyś nie wpisał wcześniej swojego wieku.

 

Mam 14, prawie 15 lat, a nad tzw. "poziomem postów" rozwodzą się tylko dzieci, które mają go niższy od zera [Grabarz].

 

Ciągle gadasz, że dzieci to tamto itp. Sam przecież jesteś dzieckiem bo Twój wiek raczej nie wskazuje na to, że jesteś dorosły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hobby:

-programowanie

-latanie za laskami xD

-hackowanie rapidshare

-nawalanie z ASG z kumplami na polu

 

@btw Ktoś, kto sie za bardzo broni najbardziej jest winny. Zresztą....sygnatura(wielki napis) + podpis prowokacyjny pod nią... A jeżeli ma tyle lat, to zalicza się do egzotycznie rzadkiej populacji ADHD o podwójnej mocy działania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...