Skocz do zawartości

Tank War


marcinch7

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Tank War

 

Gatunek: Wormsówka (xD)

 

Opis: Otóż już niedługo wydam(y) swoją pierwszą grę :rolleyes: Będzie ona oparta na: http://chomikuj.pl/Marcin1147/Free tym cacku naszej roboty. Będzie polegała na zestrzeleniu przeciwnika. Dostępny będzie tryb Single-Player, Multiplayer oraz Internet. Dostępne będą różne bronie, tarcze, upgrady i inne syfy :jezor: Grę planujemy wydać już za miesiąc więc czekajcie!

 

 

Autorzy:

Programowanie:
Całe PMGS

Fabuła:
Brak fabuły

Grafika:
Narazie tylko ja

Muzyka:
Narazie brak

Screeny: Zobaczcie na Chomiczku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co dajesz na chomika skoro tam jest plik (który jak sam napisałeś nie nadaje się do gry), 0 fotek. Już ściągam zaraz ocenie.

EDIT: Narazie to nic nie jest (zgadzam się z tym co na Chomiku napisałeś), nie oceniam bo nie ma co, a wersja którą nazwałeś naprawioną z chomika nie jest do ściągnięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A teraz nam autor wyjaśni, co to są screeny i co w jego mniemaniu oznacza "otwarta gra".

CZyli kto ?

Chyba jego team.

 

Słabe to. Fajerwerek powstaje nie tam, gdzie powinien (trochę przesunięty), nie ma zniszczalnego terenu ani nasilenia siły. Fucktycznie, do grania to to się nie nadaje. Sporo pracy przed tobą, na razie mogę dać tylko 2/5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenów nie chce mi się robić. Fajerwerk to tylko przejściowy efekt. Będzie zniszczalny teren. PMGS to team. Ta gra to na razie tylko silnik (podstawowe ruchy itd.)!

 

Hah skoro nie chce ci sie robic screenow to jak mamy oceniac/obejrzec i zobaczyc jaka jest gra ? Mamy oceniac sam opis ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to na razie tylko silnik (podstawowe ruchy itd.)!

Nie rób sobie jaj, to nawet nie silnik, to raczkowanie, które można popełnić w 5-10 minut.

 

btw. Gra o takim tytule już istnieje (do tego GMowa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Screenów nie chce mi się robić. Fajerwerk to tylko przejściowy efekt. Będzie zniszczalny teren. PMGS to team. Ta gra to na razie tylko silnik (podstawowe ruchy itd.)!

Według regulaminu, zapowiedź powinna zawierać screeny. Radziłbym się dostosować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to dział zapowiedzi więc nie dziwcie się ze ta gra to na razie tylko tyle.

Żeby zrobić zapowiedź, trzeba mieć coś konkretniejszego niż pseudosilnik robiony w 5 minut.

 

btw. to ta sama osoba, czy członek jego teamu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co ja, jasnowidz jestem? Zmienianie mocy dałeś na Page Up/Down i zero helpa? Dobra, znalazłem, ale i tak to jest mało precyzyjne.

 

btw. Skoro takie coś to 15% gry, to raczej taka duża jak dałeś w opisie nie będzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...