Skocz do zawartości

Konto łączące na n-k


Tidimel

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 189
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Najlepiej będzie w Alebrze i każdy będzie miał blisko...

 

Dajcie spokój z tym zjazdem. Nie wypali, bo niektórzy są za młodzi, niektórzy nie będą mieli jak dojechać lub po prostu nie będą mogli, a gdyby faktycznie zjazd się udał to wyobraźcie sobie GMClan stojący na ulicy w Wawie (np.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bardzo chętnie pojechałbym na taki zjazd, o ile oczywiście miałbym czas i pieniądze :P.

 

Tak btw, kiedyś był organizowany taki zjazd członków gmclanu, nawet na stronie głównej znajdowała się stosowana informacja, podane było miejsce i koszt pobytu, jednak potem nie zaglądałem przez długi czas na forum i moje pytanie brzmi: czy do tego zjazdu w ogóle doszło? (zgaduję że nie :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Matthew: Nie znam tego kina, ale sądząc po google maps, to od pracy mam parę przecznic.

 

@Morgo: A skąd jesteś? Może któryś z bardziej znanych gmclanowiczów mieszka niedaleko Ciebie. Co do oficjalnego zjazdu, to się nie odbył i do końca nie wiem czy takie coś to dobry pomysł. Jak już ktoś wcześniej napisał, trochę za duża różnica wiekowa co sprawia wiele kłopotów z organizacją. Swoją drogą być może w połowie lutego nastąpi koncentracja członków GS w Warszawie. Tymon, weźmiesz lapa? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wedlog mnie mozna by bylo nawet dla mlodszych uzytkownikow wkrecic. Jednak aby nie bylo ze czytelnicy GMC tez by sie zjezdzali i inni pozna by bylo sie na wszystko zlozyc, np za jakichs pobyt obojetnie gdzie bedzie to kosztowalo organizatora 100 zl (przesadzilem ale dobra). Jest 10 chetnych kazdy placi 10 zl i za przejazd w wybrane miejsce :) Aby uniknac tych ktozy tylko czekaja ze u nich bedzie. Rownierz mozna zebrac chetnych, i prywatnie wyslac adres spotkania. Aby nie bylo nieoczekiwanych gosci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd jesteś? Może któryś z bardziej znanych gmclanowiczów mieszka niedaleko Ciebie.
Ale jeszcze nikogo z Bydgoszczy i okolic nie spotkałem na GMC :<
Tak się składa że mieszkam niedaleko bydgoszczy (niecała godzina jazdy pociągiem w stronę piły :) ) Dokładniej to w Krostkowie, zapomniana przez świat zabita dechami dziura, ale mi tam jest tutaj dobrze, jest bar z bilardem więc przynajmniej jest gdzie ze znajomymi na piwo wyskoczyć :), jednak niestety poza tym żadnych rozrywek tutaj nie ma :P.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...