Skocz do zawartości

Skanowanie do pliku txt.


Xarfron

Rekomendowane odpowiedzi

Drogi Xarfonie! Każdy obrazek można zeskanować nawet taki, na którym jest pismo komputerowe, ale nie ma tak lekko i trzeba sobie ten tekst spisać, chyba, że twoja drukarka potrafi czytać w co wątpię. Co do ostatniego pytania to to samo co wyżej.

Drogi ZeroXbotnie, niestety muszę cie rozczarować bo udało mi się znaleźć programu którego szukam, z tego co się odwiedzałem to są to tzw OCR.

A jak się nie znasz, to poco się wypowiadasz. :)

 

temat zamknięty (jeśli programik zadziałał :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się da, nie wciskaj mu kitu ZeroXbot. Wystarczy znaleźć program do OCR. Ja od siebie polecam Abbyy Finereader, zeskanuje się nim tekst i potem można to nawet zapisać w formacie Worda z zachowanym oryginalnym formatowaniem.

 

EDIT: Hm, dopiero teraz zauważyłem, że znalazłeś odpowiedź. Ale i tak, ZeroXbot ma teraz nauczkę, że się nie wypowiada na tematy o których się nie ma pojęcia (: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej się da, nie wciskaj mu kitu ZeroXbot. Wystarczy znaleźć program do OCR. Ja od siebie polecam Abbyy Finereader, zeskanuje się nim tekst i potem można to nawet zapisać w formacie Worda z zachowanym oryginalnym formatowaniem.

 

EDIT: Hm, dopiero teraz zauważyłem, że znalazłeś odpowiedź. Ale i tak, ZeroXbot ma teraz nauczkę, że się nie wypowiada na tematy o których się nie ma pojęcia (: .

Dzięki sprawdzę ten Abbyy Finereader bo ten program co ja znalazłem nie działał

 

edit: Działa, jest to naprawdę pożądany program. :thumbsup:

 

Hmm no to temat zamknięty :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to przepraszam, ale naprawdę wydawało mi się to dziwne, żeby ta technologia tak doprzodu poszła, żeby tekst skanowało to pliku. :o

 

Poszła, poszła... i to już dość dawno :P

 

Pomijając niewielkie błędy (literówki) jakie robią te programy to są bardzo solidne. Rok temu omawiałem ten program w szkole ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No popatrz :o

A od kiedy to potrzeba komu więcej niż 256kb rama? :o

Tyle tylko że do tego czasu ja myślałem tak samo bo np jak wpisze coś w paincie i zatwierdzę to już napisem z którym można zrobić wiele rzeczy nie jest a tu wyskakujecie z programami do zrobienia tego, hmm..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...