Skocz do zawartości

Głupota nie boli?


Nobody

Rekomendowane odpowiedzi

a niektórzy po to żeby innych rozśmieszyć. Nobody serio wkurzają Cie takie detale ze ktos cos palnie na forum? Powodzenia w przyszłości jak trafisz na prace z szefem debilem, poznasz swietna kobiete ktora okaze sie suką, albo jak sesja przyciśnie napiętym jak sytuacja w iraku terminem. Ja sobie nie wyobrazam co ktokolwiek na jakimkolwiek forum musiał by napisać żebym ze zdenerwowania chociaż bąka puścił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś nawet Kryniak dał pseudo limit wiekowy (od 12 lat, bo sam wtedy tyle miał) do swojej bodajże drugiej gry. Zachowałem się z tego powodu jak czarne grube kobiety protestujące o wszystko. xP Właściwie każdy był kiedyś n00bkiem.

Mów sobie co chcesz, ale ograniczenie było jak najbardziej słuszne =].

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy pisze co chce na forum, ale od tego, żeby pilnować tu porządku są administratorzy i moderatorzy. Prawde mówiąc ten temat jest niepotrzebny bo jakby te teksty z 1 posta miały być złe, to już dawno warny by się posypały, najwidoczniej admini tolerują takie zachowanie i musisz to przeboleć. Forum to nie jest coś, gdzie jak nie postawisz kropki - wylatujesz. Trzeba pisać tak jak się umie (ale bez przesady np. niech drobiu spojrzy na posty kogokolwiek i na swoje, jest różnica i to duża).

 

EDIT: Forum to nie czat, jak się coś pisze to trzeba to przemyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby było śmieszniej to te "dobre" osoby wypowiadające się na temat tych "złych" dość często wcale nie mają więcej lat niż te wspomniane "złe" i wcale lepiej nie postępują.

Tak czy inaczej można powiedzieć, że nie tylko wiek ma wpływ na całokształt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Flaque: o.O To jest chyba lekka przesada... Czy ty przeczytałeś i przede wszystkim zrozumiałeś o co mi chodzi w tym temacie?!

@Tymon: Oczywiście, że nie tylko wiek. Ale naprawdę niektórzy mogliby się zastanowić przed napisaniem czegoś na forum...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@UP: Nie wiem co masz do mojego nicka ale jeżeli Ci nie pasuje nie mój problem. Ja jestem 15letnim chłopakiem, który chce po prostu, żeby to forum jakoś wyglądało! Masz rację, twój post jest głupi, nie wiem po co chcesz się kłócić.

 

Ludzie ja mówię, że powinniście się zastanowić, zanim coś napiszecie! Nie obchodzi mnie, czy zapowiedzi czy coś jest zgodne z regulaminem, to nie ja pilnuję tu porządku. Chcę tylko, żebyście przed kliknięciem wyślij przeczytali jeszcze raz co takiego napisaliście, bo jak czasami widzę, jakie wypisujecie głupoty nie wiem czy się śmiać czy płakać. Jak już mówiłem kompletnie odbiegacie od tematu. Podałem kilka cytatów, które akurat miałem pod ręką, to nie znaczy, że chodzi mi o to, żebyście odpowiadali na nie. Od tego są osobne tematy! Ja chcę porozmawiać o tym, co się na tym forum dzieje. O dziwo prawie nikt z użytkowników, o których myślałem, że się wypowiedzą tego nie zrobili. Ale zostawmy ich w spokoju.

[tu byl kiedys tekst]

Albo poprostu lubilem skrecic gibona :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak w ogóle nobody to co tu zmieniać,świat nie jest idealny,obejrzyj sobie i robot i może coś zrozumiesz,chcesz naprawiać świat to zostań wolontariuszem,ps ktoś ma coś do mojich postów?

ide oglądac film dla dorosłych co sie rozbierają na razie,będe dorosły po tym filmie :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...