Skocz do zawartości

Ludzik


Deusald (Adamentium)

Rekomendowane odpowiedzi

Poszukuje grafiki ludzika widzianego z góry. Ma mieć rozmiary 32x32. Włosy brązowe na jeża i koszula purpurowa. Musi to być animacja jak chodzi (porusza rękami i nogami). Wystarczy do przodu. I żeby była też animacja jak coś pcha. Wszystko w kierunku przód. Tak jak na obrazku tylko według opisu.

post-4940-1230570347.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, klej ma rację. Jak wrzuciłem na GMClan zapowiedź Syberian Assalut, to od razu zgłosiło się kilku ludzi na posadę grafika :)

Jeśli gra będzie fajna, to od razu kogoś znajdziesz. Ludzie niezbyt palą się do robienia grafik do gry, która może w ogóle nie powstać.

PS. Polecam Wojzaxa :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poxi:

Dobrze, jeśli nie chcesz, już w żadnym topicu nie polecę cię (i innych też :P ) :)

Enjoy!

 

 

O co w tym temacie wogóle chodzi? Moze kto mi pomoze przy mojej grze the fight 1 , animacje juz zrobione :thumbsup: . A poco Ch3mical napisał na końcu tematu Enjoy! ????? Powie mi ktoś??!!icon1.gif

 

Totalny offtop = warn.

Maximal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O co w tym temacie wogóle chodzi? Moze kto mi pomoze przy mojej grze the fight 1 , animacje juz zrobione :thumbsup: . A poco Ch3mical napisał na końcu tematu Enjoy! ????? Powie mi ktoś??!!icon1.gif

Koleś, piszesz żeby ci pomóc w bijatyce, w temacie, który założył ktoś inny aby pozyskać animację Indjana Dżonsa. W dodatku zadajesz głupie pytania. To ja też ci takie zadam:

-Ej, dlaczego Nerus33 napisał fight 1? Powie mi ktoś!???!!! Help! Nie wiem co to fight 1. Pomocy!

 

<_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...