Skocz do zawartości

Nokia 3110 classic - Ocena telefonu


stalin

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka.

 

Ostatnio starzy zamierzają dać mi na Mikołajki telefon komórkowy. Już nie Motorolę (mam jeszcze V235), lecz Nokię 3110 classic. Ja jakoś nie mogę ocenić tego telefonu (trochę spraw na łbie: szkoła, konkurs humanistyczny itd.). Więc w wasze ręce daję ocenę tego telefonu :)

 

Dane techniczne: http://www1.era.pl/phones/phone_details.ph...s=1&popup=1

 

Pozdro!

 

Stalin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega go ma i powiem tak:

 

Niekiedy mu się "zacinał" według niego

Wygląd nawet ładny

 

Powiem tak niedrogi telefon ale na twoim miejscu wybrał bym inny

 

Edit:

 

To jest oczywiście moje zdanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły telefon z systemem Nokii, s40, a pan Kuba GM głupot nie opowiada, bo jakby się interesował telefonami to by wiedział, że, żeby telefon był dopuszczony do sprzedaży musi przejść pewne testy i od jasnego wyświetlacza się raczej nie ślepnie. Ja osobiście telefonu nie polecam, jak pisałem "zwykły", szary, nie wyróżniając się z tłumu, do dzwonienia i pisania, ale jeśli telefon ma być również "zabawką" multimedialną to absolutnie nie! Gry będą badziewne, w końcu Java (nie zrozumcie mnie źle), aparat słaby, tylko 1,3 mpx. Nie ma cudów...

 

EDIT

tak off-topem, ale zobaczcie sobie na ten filmik, który prezentuje, jak testuje się wytrzymałość Nokii, jeśli ktoś ma jakieś ale na temat wytrzymałości tych urządzeń(wiem, to są urządzenia z wyższej półki, ale, co wy chcielibyście za telefon za złotówkę)

http://pl.youtube.com/watch?v=LqB4UdpUoGM&...80.blox.pl/html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zwykły telefon z systemem Nokii, s40, a pan Kuba GM głupot nie opowiada, bo jakby się interesował telefonami to by wiedział, że, żeby telefon był dopuszczony do sprzedaży musi przejść pewne testy itp. Ja osobiście telefonu nie polecam, jak pisałem "zwykły", szary, nie wyróżniając się z tłumu, do dzwonienia i pisania, ale jeśli telefon ma być również "zabawką" multimedialną to absolutnie nie! Gry będą badziewne, w końcu Java (nie zrozumcie mnie źle), aparat słaby, tylko 1,3 mpx. Nie ma cudów...

 

Ten fon też wg. mnie może być zabawką multimedialną. Tylko trzeba kupić se kartę pamięci. Bo wiadomo, ten fonik ma mało wbudowanej pamięci

 

Aha, jeszcze coś chciałem dodać. U mnie w budzie większość ludzi ma Nokie i Sony Erricsony, więc chcę zrezygnować z badziewnej Motki V235 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ci po karcie pamięci, jak nawet sobie "muzykę" wsadzisz, to głośniki pewnie leżą w tym telefonie. Źle podchodzisz do wyboru telefonu, najpierw zdecyduj, sms'y i dzwonienie, czy coś innego. Ja np. się przymierzam do N95 8GB(zwykłej nie, bo ma tylko 50 mb ramu wolnej, zaś ta ma 128, co ważne jest do odpalenia na niej Quaka 2 z kompa, nie żartuję) i z góry sobie stawiam, że ma być wyświetlacz duży, dobry "środek", czyli ram wcześniej wspomniany, procesor ARM 11 i akceleracja 3D, funkcjonalność, SYMBIAN i oczywiście aparat, co jest błedem w tym telefonie, bo nie ma przesłony i mimo szafirowego szkła może się zrysować. A więc mam podane wyżej wymagania i szukam telefonu(smartphonu) spełniającego je. Więc lenin opisz bardziej, co byś chciał mieć w fonie :kicking: (wiem, podchodzę do tego zbyt "maniakalnie" xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@nerspeed

 

najlepiej sobie kup samsung omnia albo iphone 3g tam to dopiero uruchomisz quake 4 !! -_-

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

zamiast kupować tej nokii to lepiej będzie ten wybór:

 

http://allegro.pl/47795_spv_e650.html?order=t&view=gtext

 

Moja propozycja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziadek(ale nie dziadekkleofas xD), Iphone nie ma nawet klawiatury fizycznej, a omnia ma Windowsa Mobile za którym nie przepadam i nawet ostatnio jest uznawana za minus. Co do quaka 4, no cóż, są tacy zdolni co nazywają dooma(starego) z podmieniona grafiką za Quaka 4, ale nie mówię, że na tym forum :jezor: . W dodatku żywię sentymenty do Nokii. Wiesz, zastanawiałem się kiedyś nad e650, ale , zawsze, ale jak wyżej pisałem, "koffam" nokie xD i miałem dużo telefonów z symbianem i przy nim zostanę (na razie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...