Skocz do zawartości

Gry na kome


BartekGMClan

Rekomendowane odpowiedzi

Szukam programu, w którym na klockach można robić gry java. Szukałem na forum, ale tam były podawane programy, w których trzeba było znać język programowania, lub trzeba było mieć wgranego Windowsa Mobile na komórce. Proszę o prosty program, w którym nie trzeba znać zaawansowanego języka java, a można stworzyć ciekawą grę na komórkę. Chodzi mi tutaj głównie o telefony- Sony Ericsson k750i, k800i i Samsunga Soula. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie chodzi mi o to, żeby zapoznać się na początku trochę z javą (nie chcę programu typu- naciśnij na ten klocuszek, a pojawi ci się tło w grze <_< ) (zresztą i tak takiego czegoś nie ma). Potrzebuję takiego czegoś, żeby sprawdzić, czy warto jest uczyć się tej javy, chcę sprawdzić czy to ma sens w dalszej przyszłości :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli będziesz już dużo umiał to np. zatrudnisz się później w jakiejś polskiej firmie (Breakpoint Games lub inne) albo samemu coś robić.

Tak jak Tymon napisał, ściągnij sobie Wireless Toolkit do J2ME i do tego Eclipse gdzie łatwiej się pracuje.

Chociaż trochę głupio bo jest pełno stron gdzie umieszczają gry java popularnych firm jak właśnie Gameloft, DigitalChocolate itp.

No i jeszcze jakoś nie znalazłem dobrego forum o J2ME :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...