Skocz do zawartości

Zablokowane Dwu przyciskowy joystik


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

witam chciałem się zapytać czy istnieje jaki prosty sposób na zrobienie prostego pad

podkreślam tu ze nie chce używać matrycy tylko zwykłych przycisków on/off jakie możemy zaleście w telewizorze czy samochodzikach na prąd wiecie takie z kablem na baterie

 

Z mniej więcej z takich dwóch:

prz_ts06_070_l.jpg

A nawet z jednego bo te dwa przyciski chce by wysyłały ten sam sygnał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest forum programistyczne, a nie elektroniczne.

Polecam forum elektroda, nie wiem czy można podawać tu adresy, wiec nazwa to elektroda a domena .pl ;]

 

Tam na pewno się dowiesz to co Ci jest potrzebne, oni tam robią zdalnie sterowane samochodziki więc i to by nie było dla nich problemem.

 

pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się że to jest forum programistyczne, a nie elektroniczne.

Polecam forum elektroda, nie wiem czy można podawać tu adresy, wiec nazwa to elektroda a domena .pl ;]

 

Tam na pewno się dowiesz to co Ci jest potrzebne, oni tam robią zdalnie sterowane samochodziki więc i to by nie było dla nich problemem.

 

pozdrawiam.

Dziki tam też popytam a tak nawiasem wiem że to forum dla programistów dla tegot temat jest w Valhalli tu jakbyś nie zauważył nie ma za dużo tematów dotyczących programowania więc nie mów takich głupot :3

 

 

 

+ pisanie sterownika w asm

Z tego co wiem to w c++ też można

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziki tam też popytam a tak nawiasem wiem że to forum dla programistów dla tegot temat jest w Valhalli tu jakbyś nie zauważył nie ma za dużo tematów dotyczących programowania więc nie mów takich głupot :3

 

 

 

 

Z tego co wiem to w c++ też można

nie wiem, ale wątpię w to.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chodzi mi o to że piszesz nie na temat czy coś, tylko o to że zapewne mało tu jest elektroników którzy by wiedzieli takie rzeczy. Dlaczego Ci dałem forum gdzie są ludzie właśnie tym się zajmujący.

Wielkie dzięki to forum naprawdę się przydało :3

 

tak czy inaczej sterowniki są niezbędne xP

Może standardowe wystarczą zwłaszcza że mam schemat i nie będzie na usb ale an gameport :3

 

 

A tu schemat i informacje dla innych jakby ktoś chciał sobie coś tam zbudować

sch199.gif

http://pdeszynski.strony.wi.ps.pl/

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Dżojstik

i jeśli mi wyjdzie to nie omieszkam rzucić fote tutaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...