Skocz do zawartości

Zablokowane Brutalność w grach


Adam Sikora

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Popularne dni

Opropo nicku pana Adama Sikory jestem ciekaw czy to jego prawdziwe imię bo wpisuje to imię w google i wyskakuje mi:

"Adam Sikora (ur. 1928) - polski filozof.

 

Profesor Uniwersytetu Warszawskiego, do przejścia na emeryturę zatrudniony w Instytucie Filozofii. Historyk filozofii i myśli społecznej, zajmujący się głównie problematyką XIX wieku." źródło pl.wikipedia.org,albo koleś robi sobie jaja albo jest profesorem w wieku 80 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w przeciwienstwie do lolika, ja jestem zadnym krwi psychopata - uwilbiam grac w Bloodrayne na cheatach zeby odciate konczyny, fragmenty glow i innych nazadow wewnetrznych sypaly sie na okolo niczym liscie jesienia...

 

a carmageddon? - to jedyna wyscigowa gra ktora przyciagnela mnie na dlozej. inna sprawa ze nigdy nie dojechalem do mety, za to mialem 5 combo bonus za rozjechanych przechodniow.

 

takie gry byly, sa i beda. Brutalnosc i przemoc sa wszedzie wokol nas, przytepiaja nasza percepcje rzeczywistosci - kiedys morderstwo w wiadomosciach bylo sensacja, dzis terrorysta samobujca bedzie wydazeniem dnia pod warunkiem ze wysadzi conajmniej 20+ osob, bo niejsza ilosc to nic niezwyklego, wrecz przecietny wypadek w iraku...

 

brutalnosc w telewizji? - technika poszla do przodu, mozna zobrazowac wszystko, w tym i okrutna zbrodnie.

 

brutalnosc w ksiazkach? - nie czytajcie dzieciom Biblii na dobranoc - te wszystki mordy, odcinane glowy, ludobujstwa, wojny, ukrzyzowania, meki swietych zabijanych i torturowanych na rozne sposoby...

 

itd, itp...

 

Klaun w tej grze odbija się od ścian i go to boli.
- mocne - a co maja powiedziec postacie z "Allah Abkar: zemsta taliba"?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opropo nicku pana Adama Sikory jestem ciekaw czy to jego prawdziwe imię bo wpisuje to imię w google i wyskakuje mi:

"Adam Sikora (ur. 1928) - polski filozof.

 

Profesor Uniwersytetu Warszawskiego, do przejścia na emeryturę zatrudniony w Instytucie Filozofii. Historyk filozofii i myśli społecznej, zajmujący się głównie problematyką XIX wieku." źródło pl.wikipedia.org,albo koleś robi sobie jaja albo jest profesorem w wieku 80 lat

Ok, dziecko, a wiesz ilu "Adamów Sikorów" żyje jeszcze w Polsce?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...