Skocz do zawartości

Pac man : Apokalipsa


Kosiaż

Rekomendowane odpowiedzi

Ta gra jest beznadziejna.

Grafika- Nie twoja

Muzyka- Nie twoja

Programowanie- Nie twoje (nie wiem po co pisałeś że to ty robisz tą grę, jak większość to robota Egzekutora :blink: )

Fabuła- Dobra, twoja, ale jest beznadziejna.

 

 

Daje 1/5, bo nie ma gorszej oceny. W skali 1/100000 to też było by 1 <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja was nie rozumiem ludzie... jeżeli ktoś zacznie robić fajną grę (nie mówię tu o sobie, bo ja nie robię fajnych) to oceniacie mu ją na 1 albo 2 i ciągle narzekacie na grafikę, fabułę i wszystko inne, a gdy przyjdzie taki Kosiaż, zrobi beznadziejną grę (taką, to ja bym całą w godzinę zrobił) to dajecie mu 3/5 i mówicie- mam nadzieję że coś z tego będzie. A co z tego może być??? No co??? Odpowiedź jest prosta- nic. Jeżeli grafiki nie są jego- to jak je poprawi- sam narysuje? Prawdopodobnie wtedy będą jeszcze gorsze. Jak poprawi programowanie- jeżeli Egzekutor robił tą grę (jeżeli BartekGMClan nie ma racji, to zwracam honor)??? No jak? Pójdzie do niego i zacznie go błagać o lepszą grę?

 

Ja nie jestem taki jak większość ludzi, którzy za badziewie dają dobre oceny, więc daje 1/5 (w tym przypadku nie dam tak jak wy oceny na zachętę, albo dlatego że to jest jego 1 gra, bo on tej gry nie robił! On tylko powstawiał klocki i tła, cieszy się i myśli że nie wiadomo, że to nie jego robota )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...