Skocz do zawartości

Fallout 3


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Zauważyłem że jest to bardzo kontrowersyjny temat.Piszcie tutaj co o nim sądzicie itd.

Nawiązując do wypowiedzi programisty w szołcie:

Fallout 3 to będzie dobra gra ale z falloutem bedzie miala wspólne chyba tylko realia. No napewno nie gameplay. Jak z RPG mozna zrobić taktyczny fps X_X

 

Słyszałem coś o turach w falloucie 3,jednak to co zobaczyłem jest fajne,lecz z turami nie ma to nic wspólnego.System V.A.T.S , był już w falloucie,a w 3 może służyć jako niby tury,gdyż amunicji ma być bardzo mało i strzelać najlepiej tylko z vatsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale dlaczego tak sądzisz?

przecież nie można zostawać w tyle i grafika musi być ładna a my nic na to nie poradzimy

 

Ładna grafika to może być zawsze. Gorzej z przedstawieniem świata z perspektywy FP, co zmienia automatycznie tę część serii w prymitywnego shootera...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w prymitywnego to może nie, bo jednak te elementy rpg pozostały :)

 

No ok, są te elementy RPG. Niech to będzie chociaż dobrze zrealizowane (Na to jednak mam nikłą nadzieję). Chodzi o samą walkę, która w poprzednich Falloutach była przemyślana, interesująca i w ogóle...W F3 wygląda to (przynajmniej na filmikach) tak, że koleś jak strzela bez vatsa, to ma poważne problemy z ubiciem oponenta (i przy okazji combat koślawo wygląda), a jak używa vatsa, to generalnie 1 strzał=przeciwnikowi na 99% odpadnie głowa/przepołowi go na pół/wyrwie jelita mordy stroną...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fallout 3 to będzie syf.
RLY ?

 

Powiem tak, szkoda, że nie dysponuję taką ilością kasy w tym momencie, bo zamówił bym edycję kolekcjonerską. Bardzo lubię gry FPPcRPG, jeżeli jeszcze zawiera elementy FPS'a, (Walki mogą być w rozgrywane w czasie rzeczywistym, jak i turowym.), dochodzący do tego klimat rodem z poprzednich częśći Fallouta to dla mnie ta gra będzie ideałem. Zobaczymy już nie długo czy się myliłem :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...