Skocz do zawartości

Zablokowane 39dll


LionX Dagger

Rekomendowane odpowiedzi

No więc tak chciałem się nauczyć jego obsługi ale znalazłem kilka wersji i nie wiem która jest tą najlepszą na dodatek szukałem na forum bo wiem że gdzieś ktoś kiedyś zrobił dokumentacje do niego ale nie znalazłem (wiem kiepski jestem w tym)

a w dodatku wszystkie wersie 39dll jakie znalazłem nie posiadała ani opisu ani załączonego pliku gm6 w którym dll był by już jakby połączony znaczy że już mogę korzystać z funkcji zawartych w dll

 

więc jakakolwiek pomoc mile widziana (artykuły itp. od czego najlepiej zacząć z czym się zapoznać itd. )

Zwłaszcza ze jestem żółtodziób jeśli chodzi o pliki dll a już na pewno jeśli chodzi o gry przez internet XP

z góry dziękuje :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nie ma na tym forum żadnego dobrego arta do 39DLL'a

 

Ktoś dawał paczkę zasobów do GM'a - były tam sprity, backgroundy, soundy... i DLL'e - a w nich przykład ponga w 39DLL.

Pokazuje on mniej więcej, jakich funkcji używać.

 

A jak chcesz MMO robić, to już sam się lepiej pobaw :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki na pewno się przyda

 

 

Szczerze to nie ma na tym forum żadnego dobrego arta do 39DLL'a

 

Ktoś dawał paczkę zasobów do GM'a - były tam sprity, backgroundy, soundy... i DLL'e - a w nich przykład ponga w 39DLL.

Pokazuje on mniej więcej, jakich funkcji używać.

 

A jak chcesz MMO robić, to już sam się lepiej pobaw :P

MMO nie przesadzasz jak na razie w planach nie mam żadnej gry chce się po prostu nauczyć a na gry przyjdzie jeszcze czas :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...