Skocz do zawartości

Chodzi o sprity


skrall

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich chcialbym spytac jak dodac jakies sprity bo widzac niektore gry mialy sprity z Eclipse czy Elysium diamond one sa fajne i chcialbym spytac jak je do GM dac trzeba sciagnac elysium diamond wziasc sprity i zaladowac do Gm ?? czy jak bo nie wiem ja poczatkujacy i zaczynam z GM

 

PS.Wiem ze to glupie pytanie ale prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje za stronki a na tej ostatniej co podales jest fajny sprit ktory wpadl mi w oko mianowicie rycerzyk ale jak na niego klikam wychodzi taki obraz na ktorym znajduje sie sprit ale w roznych kierunkach a zeby go do GM dac to trzba wycinac po jednym fragmencie czy jak ?? zobaczcie sami

 

Spritek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dziekuje za stronki a na tej ostatniej co podales jest fajny sprit ktory wpadl mi w oko mianowicie rycerzyk ale jak na niego klikam wychodzi taki obraz na ktorym znajduje sie sprit ale w roznych kierunkach a zeby go do GM dac to trzba wycinac po jednym fragmencie czy jak ?? zobaczcie sami

 

Spritek

Tak powycinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem wiem nie chce zrobic gry w 1 lub 2 dni ktora wyglada jak ... i nikt w nia nie za gra ja w swojej planuje najpierw w wersji pierwszej single player tylko ale w tej finalnej bedzie tez multi :D

 

PS.Wlasnie teraz zrobilem bohatera ktory sie animuje ale narazie bez atakow tak samo jednego przeciwnika (Wielkiego Szczurka)

 

Jeszcze raz dzikuje i wszytkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...