Skocz do zawartości

problem z netem (przegladarka?)


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam problem. Po wlaczeniu komputera wlaczam firefoxa, wszystko jest super fajnie. Nic ciekawego nie ma (np. nowych postow na gmc :P) to zamykam firefoxa i wlaczam gre. Poprzechodze kilka misji/questow, wylaczam gre, wlaczam przegladarke i... nic sie nie laduje "wtf?" sobie mysle. Wpisuje "gmclan.org" - nic. Pisze "zakonczono", wchodze na inne strony - to samo. "Hmm. Juz kiedys mialem problem z ff, sprobuje prze internet explorera. Pisze "Ladowanie strony nie powiodlo sie" czy cos w tym guscie. Aby wejsc na neta musze zrestertowac system.

Co moze byc przyczyna? Moze mieliscie podobny problem. Wlasnie skanuje calego kompa, zobaczymy czy cos wykryje ;)

A i uprzedzam posty typu "przeinstaluj winde" - wolalbym nie :/ Niestety sa takie gry ktore maja savy "w sobie" (nie wiem jak, ale widocznie mozliwe)

Z gory dzieki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeinstaluj winde :)

 

ja gdy mialem ten problem (podobny, poprostu strony sie ladowaly ale nie calkowicie)

ojciec mi wytlumaczyl ze to wina za malej ilosci pamie ci fizycznej... albo wirtualnej... eeeee... cos z pamiecia, moze masz wo gole ddr (czy co tam uzywac) uszkodzone ???

 

Poxipol, ahihihi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...