Skocz do zawartości

Kłopot z siecią P2P


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kłopot, jak w temacie pisze... chodzi o sieć P2P, a dokładniej o program FlashGet. Problem jest taki, że pobierając używa tylko jeden adres IP. Mówiąc kolokwialnie po prostu sobie "wybiera" jakiegoś użytkownika, i tylko z nim się łączy, inaczej tak jakby "użytkuje" wyłącznie jego na dwie strony - pobiera i wysyła dane... o czym to świadczy? Jest to chamskie gdyż ściąga wyłącznie ok. 4 kb/s <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kłopot, jak w temacie pisze... chodzi o sieć P2P, a dokładniej o program FlashGet. Problem jest taki, że pobierając używa tylko jeden adres IP. Mówiąc kolokwialnie po prostu sobie "wybiera" jakiegoś użytkownika, i tylko z nim się łączy, inaczej tak jakby "użytkuje" wyłącznie jego na dwie strony - pobiera i wysyła dane... o czym to świadczy? Jest to chamskie gdyż ściąga wyłącznie ok. 4 kb/s <_<

FlashGet to akceleator pobierania a nie klient sieci p2p

Enjoy your stupidy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

wszyscy jesteśmy debile

    * Od wersji 1.8 wbudowany klient protokołu bittorrent.
    * Od wersji 1.8.4 wbudowany klient protokołu eMule/ed2k.

Wersja której używałem nie postada tego typu 'usprawnień'

 

Od siebie dodam iż polecam zmiane klienta - flashget do tego typu zadań to dupa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu. Polecacie zmienić program?... Może i jest to najlepsze rozwiązanie, ale niestety nie wchodzi w rolę.

Bo się używa klientów p2p dedykowanych konkretnej sieci, a nie takie wszystko w jednym. Chcesz torrent? Bierz uTorrent. Chcesz eDonkey albo Kad? Bierz eMule. Itd. itd.

 

A tak offtopicowo

Wersja 1.9.6 naraża użytkowników na infekcje programem trojańskim, który następnie zamienia program w Trojan-Download'era.

cholernie miło wiedzieć ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...