Skocz do zawartości

Strzelanka online


copoconaco

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

OK zagrałem i napiszę moje uwagi :)

 

- Czołg jest mało praktyczny, a wszystko psują te bazooki co się posiada na początku... Dwie rakiety i czołg nie ma szans, tymbardziej, że jest wielki i posiada małe pole manewru.

- Karabin stanowczo za słabo strzela ( powinien oddawać więcej strzałów na sekundę )

- Przy pingu 100 jak się idzie i strzela, to obrywa się własnymi pociskami :D

- Postacie skaczą, czyli musisz zrobić ruch tzw. symulowany.

 

Podoba mi się atmosferka gry, jakby doszła jeszcze muzyka, to byłoby super. Miotacz ognia też bardzo ładnie wykonany. Wiem, że to jest dopiero wersja Alpha i masa rzeczy się zmieni, ale może te moje małe uwagi na coś się przydadzą :)

 

Ogólnie w/g mnie najlepsza strzelanka ONLINE na tym forum :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

miniaturowy update:

 

1 plansza singleplayer...

 

klawiszem "F" zamieniamy bron (nowy pistolet zastapi stary, nowa bron podstawowa zastapi starą...), lub podnosimy amunicja do posiadanej juz broni (jak na okolo lezy masa mp40, wywalamy to co mamy w lapach, podnosimy 1 mp 40, a za podniesienie pozostalych pistoletow maszynowych dostajemy po 1 magazynku amunicji)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

to nie jest nawet źle,to jest żenada z bardzo poważnej wady:

 

nie ma listy serverów,możesz na forum podać jakieś ip serverów?

 

co do oceny 2/5 bo nie trafiłem na server na którym by była chociaż jedna osoba,a ta 2 dlatego że ładna grafika ;) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robarcie, planeta Ziemia pozdrawia! Prezydent był niestety zbyt zajęty by zorganizować serwer. Pamiętaj, że samemu możesz założyć serwa i pograć ze znajomymi. Bo o to, lol, chyba chodzi. Zresztą, wyskoczyłeś jak Filip z konopi w tym temacie. Hamak, zakładaj sesję i pytaj kto chce grać a nie na gotowca czekasz :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo neostradę... ?

 

Przyznaje się że mam neostradę <_< ,ale co w tym złego,jak mnie na jakimś serverze w jakiejś grze zbanują to mogę sobie zmienić ip poprostu odłonczając i połonczając neostrade(to jest bardzo przydatna ceha neostrady).Aha:nie znam żadnego adresu ip!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drogi Robarcie, jestem niezbyt szczesliwym userem Neostrady, siec chodzi jak chce, albo nie chodzi czasami.. W centrali rozkaldaja rece bo umnie w okolicy jest tylko sciec szkieletowa i tak pewnie zostanie do konca swiata...

A jednak mimo neostrady, i dodatkowo bycia podpietym do domowej sieci lokalnej (ktora nawiasem mowiac mimo moich usilnych staran nadal nie dziala poprawnie, bo jak 2 kompy sa polaczone to trzeci udaje ze ich niema, albo w innych konfiguracjach 1 i 3 dzilaja w sieci a 2 niechce itd...) bylem w stanie postawic serwer do tej gierki, i dzialalo, moze nie tak szybko jak bym sobie tego zyczyl, ale jednak. Jako ze caly projekt byl przewidziany na szybkie wykonanie podstaw i uzyskanie maksymalnego efektu w mozliwie krotkim czasie, nie zglebialem zagadnienia oprogramowywania polaczen sieciowych w GM. Totez proponuje sciagnac sobie program pt.: Hamachi, ktory to symuluje siec lokalna. Co pozwala na uzyskanie w obrebie tej sieci statycznego adresu ip i postawienie serwera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...