Skocz do zawartości

Wybór pegazusa :P


Mistyk

Co lepsze?  

19 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co kupić?

    • NES
      2
    • SNES
      9
    • Sega Megadrive
      1
    • PSX
      4
    • Pegazus
      3


Rekomendowane odpowiedzi

Konsola może okazać się nie do podłączenia na nowszych telewizorach (nie ma wejścia AV)

NESa NIE MOŻNA podłączyć pod AV, bo widzę, że albo ja, albo ty się gubisz. ;p

To się KURNA ZDECYDUJ. Z pierwszego posta ewidentnie można zrozumieć, że NESa się da podłączyć tylko pod AV, a teraz gadasz, że nie. Zdecyduj się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sprawdziłem, stare NESy podłącza się pod RF, ale tego, to żaden telewizor przecież nie ma od dłuższego czasu. Mój błąd jest, bo mogłem sprawdzić to co napisałeś z danymi na necie, a nie w całości ufać Tobie, ale ty też walnąłeś farmazona. Zresztą, tak jak piszesz, to nie wiadomo w zasadzie o co Ci chodziło. Zdanie tak zabrzmiało, jakby to telewizory takowego wejścia nie posiadały. Konsole mogą mieć co najwyżej WYJŚCIE. Gdybyś napisał "nie ma wyjścia AV", to by było ok, bym się z Tobą zgodził, ale tak to źle zabrzmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie SNES, konsola która posiada najwięcej hitów jak do tej pory. Żadna inna nigdy nie miała tak genialnej biblioteki gier.

 

Co do NES'a zdaje mi się że jest specjalna przejściówka żeby móc pod AV podłączyć. Tak czy siak bardzo dużo TV ma jeszcze zwykłe wejście antenowe więc nie wiem o czym gadacie oO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Mario RPG, to chyba najbardziej kozacki klasyk jaki można mieć w swojej kolekcji.

Jeśli chcesz bawić się w import lub czekanie latami na aukcję, proszę bardzo. Mario RPG nie ma w PALu. Ja ostatni raz SMRPG na allegro widziałem rok temu, do tego po japońsku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A wiesz, że ten pegasus też próbuje przypominać inną konsolę (Famicoma)? ;p

Szczerze nawet nie słyszałem o takiej konsoli XP

ale to jest pierwszy rodzaj jaki miałem pegazusa widziałem inne nie umywają się do tego ta ma solidnie zrobioną obudowę a widziałem już wiele innych rodzai pegazusa i ten z tym prostym ale fajnym dżojstikiem przypadł mi najbardziej do gustu nawet jeśli wygląd zerżnięty jest z tego Famicoma chodzi jak widać obudowa tego pegazusa ma nieco lepszy dizajn bo jest zaokrąglona z przodu XP

 

(po prosty mam sentyment do tego modelu i tego kartridża co tam widać XP)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...