Skocz do zawartości

Firefox 3 muli


Marmot

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Mam taki problem jak wpisałem w temacie. Firefox 3 mi muli niemiłosiernie. Gdy zaczynam wpisywać w pasku przeglądarki adres, ta się ścina na jakieś pół minuty, a jak nacisnę przycisk Historia, to na dobrą minutę mogę pożegnać się z korzystaniem z komputera. Szukałem po internecie rozwiązań co do tego, jak przyśpieszyć działanie przeglądarki, jednak jedyne co znalazłem to pipelining, ale nie o to mi chodzi.

Może ktoś wie jak to rozwiązać? Już wystarczająco dużo nerwów tracę, jak chcąc wpisać byle jaki adres, doznaję ścinki przeglądarki na jakiś czas.

 

Swoją drogą, nie pisać o tym, żebym przeszedł na inną przeglądarkę. Opera to przeładowany zbędnymi bajerami kombajn, a IE do niczego renderuje strony, do tego wątpilwe jest bezpieczeństwo tejże przeglądarki.

 

Z góry dzięki za odpowiedzi :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozszerzenia mam wgrane dwa na krzyż, więc to raczej nie to. Wtyczki raczej nie będą tu winą, bo do paska wpisywania adresu to raczej Flash nic do gadania nie ma. A historii jak pisałem nie chciałbym wyłączać. Chciałbym coś zrobić, żeby było tak jak w Firefox 2, tam mi w ogóle historia i pasek wpisywania adresu nie muliły. Nie będę przecież robić downgrade tylko z powodu paska adresu ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firefox muli, bo pewnie masz sporo w historii, a musi te adresy wczytać. Chociaż u mnie działa błyskawicznie, ale czyszczę historię co tydzień. :]

 

Nic na to nie poradzisz, chyba, że sobie wtyczkę napiszesz. Na stronach Mozilli są całkiem niezłe tutki, bym powiedział, że nawet dla "nieprogramisty" zdatne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...