Skocz do zawartości

Dobry MMORPG


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

METIN DOBRY? Nie widziałem (oprócz tibii) bardziej zlamionego mmo, pełno dzieci neo 9(!)-12 lat. Polecam:

Cabal - gram w niego najdłużej

Requiem Bloodymare (+18) - rozcinasz moby na części - silnik fizyczny havok

Może Dekaron - też akcji

Perfect World - praktycznie żadnych barier na mapie

[psst, Wow na pirackich serwerach]

napewno nie

silkroad(co ty w tym widziałeś)

conquer online

eudemons

tibia

cronous

last chaos(po pewnum czasie strasznie ciężko o lvl i robi się wielki grind)

takie coś co walczysz drużyną

Kal online

knight online

zu online

9dragons(kurde fajna grafa ale strasznie nudne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro tak lubisz silkroad to czemu pytasz o inne gry? Mi się to wogóle nie podoba - mapa cała pusta, biegasz po mapie i jak znajdziesz drzewo to jest szczęście, zupełnie jak w metinie

 

Jak byś dokładniej przeczytał widział byś że silkroad mi już się znudził

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WORLD OF WARCRAFT!

 

Jedyny w sowim rodzaju. Jedyny mmorpg nad którym spędziłem dłużej niż 2 dni ( oprócz Almory, ale jej tu nie liczę ).

"Dobry MMORPG, nie większy niż 2GB"

AHAHAHAH

Dobry mmo poniżej 2gb ;[ Takie to gtfo. Polecam Lineage 2 >:}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może darmowe, oparte na mikrotransakcjach Maple Story? Całkiem zręczne połączenie MMORPGa z platformówką - można i powalczyć, i poskakać m. in. w ramach tzw. Jump Questów, które wymagają od gracza sporej dawki zręczności (i cierpliwości...). No i te słodziutkie grzybki czy ślimaczki które masowo eksterminujemy - chociaż nie każdemu taka grafika 2D musi odpowiadać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W runescape grałem, znudziło mi się gdy tylko pojawiła się blokada na czatowanie (tylko można było wybierać i nie było jak z polakami gadac) Zastanawiam się czemu nikt nie powiedział Perfect World. Co prawda ma wiecej niz 2GB ale nie wiem czy to dobre. Grał w to ktoś?

EDIT:

"Dobry MMORPG, nie większy niż 2GB"

AHAHAHAH

Dobry mmo poniżej 2gb ;[ Takie to gtfo. Polecam Lineage 2 >:}

 

Chodzi mi o darmowe, sory nie dodałem

EDIT2:

A może RuneScape? Nie trzeba ściągać... mnie ta gra wciąga :)

 

I mówi to ktoś kto ma avatara - screena z tibii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz:

Z tego co pamiętam, Lineage 2 można pobrać ze strony producenta całkiem za darmo, a potem tylko ściągasz patcha do grania na nieoficjalnym serwerze. Ja dzięki takiemu działaniu straciłem kilka miesięcy swego życia na tej grze, ale nie żałuję ;P . Najlepszy MMORPG w jakiego miałem okazję grać. Chociaż, z chęcią bym pograł w Tibię, ale jakoś mnie ona graficznie nie przekonuje, mimo, że jest jednym z bardziej rozbudowanych MMO jakie istnieją, a na pewno najbardziej rozbudowanym darmowym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz grać "na siłę" to weź Metina. Ogromną wadą jest to, że jedynym sposobem na zebranie w miarę "przyzwoitego" exp'a, to tłuczenie mobków, przez co gra się nudzi na wyższych poziomach.

Ponadto ktoś mówił że sporo noobów... - to jest właśnie zaleta, gdyż można ich wykorzystywać (bez skojarzeń), typu "Zdradzę ci sekret jak zdobyć dużo kasy, ale nie ma nic za darmo. Wystarczy że dasz tylko 10k." - jak trafi się tępy(czyli prawdziwy) noob, masz więcej Yang(waluta w grze). Logicznie, w miarę 'mundry' gracz by się zorientował, że po co mi kasa skoro znam tricki na nią. :P

Tak właśnie zarobiłem swój pierwszy milion. :D

 

PS: Co to znaczy "Farmić" ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

farmic - robic cos bez przerwy (czesto w ilosciach hurtowych) w celu uzyskania czegos.

np: farmisz xp bijac moby, farmisz kase bijac moby, farmisz itemy bijac moby itd.

 

a z dobrych mmorpg polecam Anarchy Online, podstawowa gra wciaz za darmo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

J w runescape oferuje pomoc jesli bedzie to twoj wybor, teraz fajna grafike zrobili, i latwiejszy gameplay

 

Pomocy nie potrzebuję :) Grałem w to dość długo. Popatrzę te wasze linki może znajdę coś fajnego. Co prawda te gry o których mówicie znam z mmorpg.org.pl ale wolę wiedzieć czy Wam się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moze 2moons ? Ja gralem chwile w to , ale chyba powodem byl podobny rozwoj postaci do tego z diablo. Chodzi o drzewka umiejetnosci.

W metin 2 gralem moze z 3 dni i mi sie znudzil. masz 5 umjejetnosci czy tam ile i latasz ciagle za strzalka. Niezbyt mnie wciagnelo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...