Skocz do zawartości

Zablokowane MoneyCashBar


Slax

Rekomendowane odpowiedzi

Cze, chciałbym was spytać czy znacie jakieś opinie na temat surf bara MoneyCashBar? Czyli, czy zarobione pieniądze zawsze dochodzą? A może są oszuści, i zarobionej kasy nie wyślą? Jeżeli znacie inne dobre surf bary, podaj ich nazwę :)

Edit: A i w tym Surf barze dziwi mnie jedna sprawa; w 2 dni nabiłem 2000 pkt, a 1000 pkt to 4 euro... Nie wydaje się wam to dziwne?? Tak szybko i bez wysiłku zarabiać? To sobie fundnę GM7 PRO za te pkt xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne takie dziwadła nie są pewne. To tylko i wyłącznie sprytne sposoby na robienie z ludzi darmowej siły roboczej i wyciąganie z reklamodawców pieniędzy. Na przykład te klikanie reklam w mailu za pieniądze - kto by normalny chciał się reklamować tam skoro prawie nikt nie czyta reklam tylko klika jak oszalały i odczekuje te 10 sekund aż dostanie forsę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żadne takie dziwadła nie są pewne. To tylko i wyłącznie sprytne sposoby na robienie z ludzi darmowej siły roboczej i wyciąganie z reklamodawców pieniędzy. Na przykład te klikanie reklam w mailu za pieniądze - kto by normalny chciał się reklamować tam skoro prawie nikt nie czyta reklam tylko klika jak oszalały i odczekuje te 10 sekund aż dostanie forsę?

 

Ja czytałem <_< Ale po jednej wypłacie e-mailowe firmy się nudzą, ciągle reklamy typu (zaróbbb z tą stroną!!1111). A MCB jest przetestowany i wiadomo, że płaci. Pewnie w końcu mu się odechce, ale na razie to robi :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eurobarre przestało płacić osobom z innego kraju niż Francja. MCB jest uczciwy.

 

Akutalna centa 1000 ptk w MCB wynosi 0,0663 $. Nie wiem skąd wziąłeś te euro, bo oni płacą w dolarach. Z tego co się orientuję.

Z tego co czytałem taka stawka była kiedyś, 1 września zamienią mi pkt na kasę, to zobaczę :) A ja spotkałem się z wieloma opiniami, i żadna nie była zła :)

Jeśli za 1000 pkt dostaje się eurocenty do się z tym nie bawię :D Topic zamykam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...