Skocz do zawartości

Potwory


Nikas

Rekomendowane odpowiedzi

Siema!

Podajcie mi pomysły i jak by można było wstępne szkice z potworami do mojej gry.

Mam narazie jednego,tego zwykłego obcego z filmu Alien co tk naskakuje na łeb i składa jaja w ciele człowieka ;p

Nie mam żadnych pomysłów więc proszę o pomoc !

 

btw. demko gry

http://www.gmclan.org/up1486_4_A_L_I_E_N_S.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh dobrze się składa, bo akurat wczoraj obejrzałem drugą część. No poza tym dłoniopodobnym(nierozwiniętym) obcym, była jeszcze druga forma, która rodziła się po zaatakowaniu ciała ofiary czyli ten prawdziwy "Alien", z kwasem zamiast krwi. Do tego była jeszcze matka wszystkich, która była ogromna, były jaja z których wykluwały się pierwsze formy oraz mieszanka Ripley z Alienem (ta z 4 części).

 

Do tego możesz wpleść cyborgi które wytwarzali ludzi (jeden w pierwszej części mało nie zabił Ripley), różne stopnie rozwinięcia Alienów, bo jak dało się zaobserwować najpierw z gardła wyrywało się coś wężopodobnego, a potem rosło do gigantycznych rozmiarów i więźniów z kolonii karnej z 3 części, ktorzy również mało nie zatłukli Ripley.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

potworek 1: żuczek, ginie po 1 - 2 strzałach ale jest strasznie szybki i gdy zbliży sie na wystarczającą odległość pluje kwasem, zadając poważne obrażenia

 

potworek 2: kloc, niezwykle silny na dodatek niezniszczalny, ale bardzo wolny

 

moze byc? jak pasują to moze cos jeszcze wymysle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...