Skocz do zawartości

Szukam profesjonalnego grafika


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, powracam ; p

 

Chcę założyć tutaj ogłoszenie, szukam profesjonalnego grafika który najlepiej sprawuje się w grafice 2D i animacji 2D, najlepiej szukam osoby która poradziłaby sobie w zrobieniu bardzo takiej elastycznej, smukłej, kontrastowej i płynnej animacji. Szczegóły podczas osobistej rozmowy. Jestem gotów nawet zapłacić za kawał dobrej roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takiego to z lupą w ręku tu szukać na gmclanie

niestety ja jestem za kiepski by ci pomóc

 

hm, przecież byłeś wczoraj u mnie i mi coś takiego mniej więcej mówiłeś. tzn ogólnie przecież wiem o tym ; p (ah ta reputacja na GM Clanie) ; p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile zapłacić?

 

hm hehe faktycznie skoro masz mi zrobić grafikę i jeszcze mi zapłacić to biorę Cię xD ale nie no, tak poważnie to propa, do uzgodnienia, a o jakiej sumie myślisz, ile byś chciał? (wiadomo do pewnych granic ; p), mi chodzi o całkowicie pełną szatę graficzną gry, wliczając postacie, animacje, tilesety etc. A Ty faktycznie mógłbyś mi się przydać bo naprawdę dobrą grafikę robisz i ogólnie z tego co widziałem w kilku Twoich projektach masz ######stą wenę na różne schizowane momenty, więc mógłbyś mi również w pewnych momentach pomóc, a i karykaturalność (którą też z resztą zauważyłem w Twoich projektach), to też w mojej grze będzie ważne pod względem graficznym (swoją drogą to głównie ale nie tylko grafika tam będzie karykaturalna ^-^). Odezwij się na moje GG. Pogadamy o szczegółach co do ceny jeżeli byś chciał, zapoznam Cię z moim projektem i koncepcją. Ale jeżeli nadal jest ktoś inny zainteresowany, niech poczuje się wolny napisać. Każdy się może przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zaproponuj coś ;D kwestia jest taka że mam aktualnie ######ste problemy finansowe, i mało czasu, ale jeśli mnie zainteresujesz (chodzi tez o projekt nie tylko manymanymany) to może coś czasu wymyśle. napisz mi na PW koncepcje i pomyślimy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...