Skocz do zawartości

games-graphis.pl


Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Kurde pisałem, że nie chcę tego konta chyba, że będzie miało pojemność 7EB :P

 

A twój serwer na pewno nie ma tych eksabajtów :P

 

Ale to łatwo sprawdzić. Zapewne to jest literówka w jednostce. Także znajdź miejsce, gdzie ten panel admina pokazuje ci, ile aktualnie miejsca zajmują twoje pliki i ile zostało. Sprawdź, ile miejsca zostało, wgraj jakiś plik ważący powiedzmy 5MB i sprawdź, o ile się zmniejszy liczba wolnego miejsca.

 

I jest jeszcze jedna opcja: Ten skrypt ustawił tą skrzynkę na 9000EB, ele nie sprawdzał, że w rzeczywistości nie ma takiej ilości wolnego miejsca.

 

Bo człowieku, czy ty wiesz co to eksabajt :P ? miliard gigabajtów, czy, jak kto woli milion terabajtów. (to chyba lepiej brzmi :P)

 

PS: Chyba :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

Człowieku, jak zapełnisz jedną tysięczną z tego to wyrzucą Ci konto i tyle :)

 

Przecież to wszystko pic na wodę. Tak samo jak e-maile 6 GB na Google i innych takich cudach; oni dobrze wiedzą, że przeciętny użytkownik nie zużyje więcej, jak 700-800mb... To znaczy - nie mówię, że jakby ktoś zapełnił po uszy GMaila, to Google powiedziałoby mu "do widzenia", ale też na pewno nie rezerwują sobie z góry 6 GB miejsca na jednego usera, skoro przeciętniak nie zużywa nawet 10% z tego, bez jaj.

 

A jak chcesz robić fajny serwis, to podszkol się w kodzeniu i nie korzystaj z cudzych tworów, bo taki serwis może założyć _każdy_, a to oznacza, że ten serwis jest _żaden_. Wybacz./*nieaktualne, odwiedziłem starą wersję strony i miałem w cache'u przeglądarki - sry*/

 

Btw był kiedyś taki serwis na kewlnecie, prowadził go niejaki Dragomir, a sam nazywał się Asgard. Miał o wiele większą bazę zasobów niż ten twój, a padł po miesiącu. Bad idea.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Btw był kiedyś taki serwis na kewlnecie, prowadził go niejaki Dragomir, a sam nazywał się Asgard. Miał o wiele większą bazę zasobów niż ten twój, a padł po miesiącu. Bad idea.

 

A co mnie obchodzi inni serwis co pytam się ?

 

A jak chcesz robić fajny serwis, to podszkol się w kodzeniu i nie korzystaj z cudzych tworów, bo taki serwis może założyć _każdy_, a to oznacza, że ten serwis jest _żaden_. Wybacz./*nieaktualne, odwiedziłem starą wersję strony i miałem w cache'u przeglądarki - sry*/

 

Tak a czemu gmclan korzysta z IP.Board ?

 

W tworzeniu galerii pomagał mi Dawidds

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbyś zarzucał Lamborghini, że nie produkuje samo silników do swoich samochodów (chyba że produkuje - ja się nie znam :)).

 

Słuchaj, podchodzę krytycznie do Twojej strony, bo ma małe szanse przebicia się, do czegoś takiego trzeba podejść profesjonalnie. Powiedzmy, znaleźć grupę ludzi, która by zadeklarowała się serwis rozkręcić, zrobić porządny skrypt, ogólnie coś, czego nie ma na innych stronach...

 

A ty na moją krytykę odpowiadasz mi chamstwem. Niepotrzebnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomagał ;> ?

Skórka i skrypt mój. Ty żeś to aż wgrał na swój serwer, napisał regulamin i dodał link "Konkurs" :P

 

Ja nie byłem za publikacją tego serwisu teraz no ale to Nakyls tu decyduje.

W ogóle zdecydowałem się na napisanie takiego skrypciku w sumie dla siebie :D Wykorzystałem mojego mini-CMS'ka, i dodałem do niego galerie. Kiedyś go jeszcze opublikuję :D

 

I tak szczerze mówiąc to po części mam takie wrażenie jak Excolo, że ten serwis ma małe szanse powodzenia.

Wyskoczyłem nawet z taką lamerską inicjatywą, aby każdy user miał swoje punkty, mógł je przelewać i kupować grafiki :D Ale zawsze jakiś bajer :P

 

Tak a czemu gmclan korzysta z IP.Board ? I ZAMKNIJ swoją zapchaną buzię.
Ale on się poprawił. Nie wiedział, że strona jest na moim skrypcie :D

 

Kilka błędów znalazłem. Dopiero teraz na spokojnie przyjrzałem się temu skryptowi. Brak przypomnienia hasła (wywal ten link narazie (panels/2.php jakby co)), jest mini-luka pozwalająca na dodanie pustego obrazka, nie ma polskich znaków w opisie/licencji obrazka. Obrazki powinny być wyświetlane na stronach. Ewentualnie same miniaturki, a po kliknięciu na miniaturkę pojawia się reszta informacji. Bo teraz przy większej liczbie obrazów strona będzie się trochę długo ładowała, i w ogóle bezie długa. Nowe obrazki powinny być dodawane na dole, i powinna być blokada przed samooceną.

A strona się rozjeżdża pod IE (ahh te layouty by Dawidds :D).

 

PS: Pisałem przed chwilą post i.... nie było go. Nawet nie wiem, dlaczego :P Może zapomniałem kliknąć "Dodaj odpowiedź"...? Wątpię. Ale drugi raz mi się dzisiaj coś takiego zdarzyło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...