Skocz do zawartości

Już nie wiem, co jest źle...


Qubatron15

Rekomendowane odpowiedzi

Męczyłem się długi czas, by narysować bohatera do shootera widzianego od góry. Jak narazie jest to tylko sam kontur - jeszcze nie nakładałem barw i cieni. Wygląda tak:

 

Neo.jpg

 

Ma to być człowiek trzymający dwa pistolety. Rysunek przedstawia go od pasa w górę (bez stóp).

Może mi ktoś powiedzieć, co konkretnie jest w nim źle? Gdy połączyłem go ze stopami (obracającymi sie niezależnie od niego), to podczas ruchu w przód i tył wygląda jako-tako, a kiedy przemieszcza się w bok, to jedna stopa wystaje mu z pleców, a druga z brzucha. Kiedy staram się zrobić go grubszego, to ma za cienkie ręce i wygląda jeszcze gorzej.

Proszę o pomoc i o jakąś radę, co do niego. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przede wszystkim gościu ma zbyt długie i chude ręce i zbyt małą głowę.

No i do tego pamiętaj, że przy chodzeniu na boki inaczej się układają nogi, niż przy chodzeniu do przodu, więc powinna być dla nich kolejna animacja ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wzorowałem się na prawdziwym człowieku. Wyprostuj się, wyciągnij obie ręce mocno do przodu, jakbyś trzymał pistolety (ew. zegnij jedną jak na rysunku) i zobacz, jak daleko sięgają. Ponadto broda wystaje (przyn. mi) przed brzuch - to też starałem się uwzględnić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

GTA SA:

 

https://gmclan.org/uploader/4228/Pistolety.jpg

https://gmclan.org/uploader/4228/Nie_pistolety.jpg

 

CJ w GTA wygląda raczej normalnie, a jak mu ręce daleko sięgają.

Chyba jego spróbuję odrysować, bo zależy mi na szczupłym i nieprzygarbionym bohaterze.

 

EDIT:

Odrysowywanie CJa ty był jeszcze gorszy pomysł.

 

Próbowałem robić z tutorialem, teraz ten obrys wygląda tak:

 

Neo2.jpg

 

Miał to być Neo z matrixa, a wyszedł mi jakiś paker. :/ Kiedy się porusza, to wygląda jak jakaś samobierzna wieżyczka obronna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...