Skocz do zawartości

Instalacja FreeBSD.


Nx

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ;)

 

Dzisiaj mam zamiar zainstalować FreeBSD ale mam do was pytanie czy warto instalować ?

hehe :P

 

 

PS: Kurde jak próbuje uruchomić Ubuntu 6.06 to pisze mi że coś z X serwer gdy by tego błędu nie było to instalował bym ubuntu a tak to freebsd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Od tak sobie na desktopa? To odpada. Już lepiej to PC-BSD, ale pamiętaj, że te systemy mają mniejsze wsparcie od linuksa, więc i paleta programów się zawęża. Do tego dochodzą czasem nieaktualne pakiety względem wydań linuksowych. Jeżeli nie jesteś doświadczonym użytkownikiem systemów uniksowych, to możesz sobie darować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok a wiecie jak rozwiązać problem z Ubuntu ?

Że jak uruchamiam go to wyskakuje błąd "bla bla bla X server bla bla bla" i wiecie co to może być ?

1. Masz źle skonfigurowane ustawienia Xorg.

2. Nie masz sterowników do karty (użyj Envy - skrypt Pythonowy, który szuka w necie odpowiednich sterowników do karty).

3. bla bla bla x server bla bla bla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nieważne mam inne pytanie.

 

Mam dwa dyski twarde i czy jak odepnę ten dysk na którym jest zainstalowany Windows i na drugim dysku twardym zainstaluje ubuntu 7.10 to gdy po instalacji podłącze ten dysk na którym jest zainstalowany Windows to przy starcie komputera będzie możliwość wybrania systemu UBUNTU i WINDOWS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra nieważne mam inne pytanie.

 

Mam dwa dyski twarde i czy jak odepnę ten dysk na którym jest zainstalowany Windows i na drugim dysku twardym zainstaluje ubuntu 7.10 to gdy po instalacji podłącze ten dysk na którym jest zainstalowany Windows to przy starcie komputera będzie możliwość wybrania systemu UBUNTU i WINDOWS ?

Zależy na którym dysku jest ustawiony master.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...