Skocz do zawartości

Sim Farm


zalu

Rekomendowane odpowiedzi

dobra już nie ważne a możecie mi powiedzieć czy można tam jakoś powiększyć swoją farmę czy można robić tylko na tej co jest zrobione ogrodzenie? i kiedy się powiększy miasto? i jak mogę kupić samolot?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to znaczy heel ? ;O

Heel to obcas, jak jesteś taki ciekaw i bodajże także pięta, ale co do tego pewien nie jestem, nie chce mi się w słowniku patrzeć.

 

I jeszcze jedno, to się tyczy Fallorda i wszystkich -> nie odzywajcie się, jeżeli nie wiecie jak pomóc zalu. Zaniżacie tylko poziom forum.

Dziękuję za uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bląber Ci w chlapę, o!

 

lol. przecież tamten post miał na celu "papugować" (W języku dziadka), post kamrata i to z góry miałem zaplanowane, więc w czym kłopot ? ;o Równie dobrze, mogę powiedzieć, że papugujesz ode mnie.

 

@Down: Nie nie zabrakło, właśnie w edicie go podałem. Kostki D20 się jeszcze trzymają ? Jak coś podrzucić mogę kilka B).

 

Edit2: No jacha, ja przecież też nikogo nie obraziłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaxxis, zabrakło ci argumentów, pimpolu zakwasowaty? Nie rób już offtopa bo po warnie oberwiemy i tyle będzie.

 

Edit: Noo, zaxxis, to ci się udało. Jakbym nie wiedział że to ma na celu papugowanie. Ale to nie było ani ciekawe, ani zabawne. 2/10. Nie mówię już o tym, że Kamrat nikogo nie obraził bo to oczywiste.

 

Edit2: To ja w edicie odpowiedziałem na nie. ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...