Skocz do zawartości

Telefon K608i i kłopot ze sterownikami.


Exigo

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem telefon Sony Ericsson K608i i nastał pewien problem... postanowiłem zainstalować sterowniki na laptopie. Wszystko było dobrze, pliki rozpakowały się, jakieś automatyczne konfiguracje itd. ... po czym pod koniec instalacji wywala błąd... min. o treści "użytkownik nie ma uprawnień administratora" (reszty nie piszę bo jest to ścieżka do jakiejś biblioteki). Dziwne, bo to ja jestem administratorem... chwilę po błędzie instalacja się przerwała, więc powyłączałem wszystkie 'pierdoły' takie jak zapora, aktualizacje itd. ,... znów rozpocząłem instalacje i to samo...

Nie wiem jak rozwiązać problemu... może ktoś wie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aaa...h.

A więc tak...

W trakcie gdy telefon był w domu, spróbowano zainstalować sterowniki.... udało się, wszystko działało, na Windowsie XP(w komputerze stacjonarnym).... Telefon przywieziono do mnie, próbuję zainstalować na Viście(na moim laptopie)... i jak wiecie, błąd.

Jaki z tego wniosek?.... tu wykaże się moim geniuszem: "po prostu sterowniki są za stare"... :P

No ale pojawia się problem... nowych sterowników znaleźć nie mogę, a być może nie istnieją... jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... pobrałem sterowniki, wcieliłem je kreatorem dodawania sprzętu, ale nie komputer nie widzi telefonu gdy go podłącze... Więc postanowiłem zainstalować pliki ręczne.... No i zaczęło wyrzucać okienka z treścią... "do instalacji wymagany jest pakiet NET framework (jakoś tak) 1.1 i rozpoczyna się instalacja tego NET'a... problem w tym, że ja mam wersje 3.0... i pupa. Co teraz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak cenna rada. Wyrzucić najnowszy system :D . Co do .NET -> wersja 1.1 powinna się zainstalować obok 3.0. U mnie się tak dało (ale ja chyba najpierw 1.1 wgrywałem, a 3.0 jest w Vistę wbudowany). Patrzyłeś po sieci za "sony ericsson vista driver" albo "sony ericsson vista"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...