Skocz do zawartości

Gry on-line na kompa.


sfinkss

Rekomendowane odpowiedzi

Masz na myśli gierki wykorzystujące flasha? Tak. Bierzesz "pokaż źródło", szukasz <embed> i tam powinieneś mieć adres do pliku z rozszerzeniem swf. Kopiujesz ten adres i wklejasz go w jakimś menadżerze ściągania i już masz. Możesz to potem otwierać przeglądarką internetową, przez Plik->Otwórz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może to będzie dobre: https://addons.mozilla.org/pl/firefox/addon/1468 . A zresztą, co to za problem nacisnąć na stronie prawy przycisk myszy, wziąć "pokaż źródło", nacisnąć CTRL+F (włącza wyszukiwarkę), wpisać swf albo embed, skopiować do schowka adres, wklepać go do paska przeglądarki, nacisnąć enter i następnie wziąć Plik->Zapisz Stronę Jako?

 

EDIT: W sekcji BODY. Naciśnij sobie CTRL+F to Ci się wyszukiwarka włączy i możesz sobie przeszukać źródło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie potrzeba rozszerzenia, też mam trójkę i jakoś bez żadnych dodatków sprawdzam źródło strony i znajduję sobie magiczne <embed> :P

ale w której sekcji <embed> sie znajduje? no bo jak jest ze 200 linijek kodu to trudno znaleźć.

ctrl + F? dalej wpisujesz np. embed i włala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki, wszystko wiem.

nie chce zakładać kolejnego tematu, mam tylko jedno krótkie pytanie,

 

czasem na forach, ludzie mają "witaj Gościu" a jak jestem zalogowany, to "witaj sfinkss' czy 'pozdro dla sfinkss'

jak takie coś się robi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skopiować do schowka adres, wklepać go do paska przeglądarki, nacisnąć enter i następnie wziąć Plik->Zapisz Stronę Jako?

? bo z dysku bezsensu jest grać w takie gry

chociaż jakiś flesz plejer lub coś takiego pewnie jest, zresztą pogogluj trochę pewnie coś znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...