Skocz do zawartości

Zablokowane Potrzebny mi system ekwipunku


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Przeglądałem już chyba wszystkie systemy inventory, ale ŻADEN mi nie pasuje! Chyba, że coś przeoczyłem.

 

Potrzebny mi taki plecak żeby na dole ekranu podążał za graczem i żeby były to kratki 32px na 32px wzdłuż ekranu. A system inventory (tego co nosi heros) był widoczny po wciśnięciu klawisza i pojawiał się na środku i był też przyklejony do ekranu. Fajnie by było jakby miał coś takiego jak pokazywanie statystyk itemu jak u Yody, ale nie musi to być. Ważne jest żeby grupował itemy po kilka tych samych(np. żarcie, kasę lub manasy) na jednej kratce i po uzupełnieniu jej przechodził dalej.

 

Jeśli ktoś dla mnie przygotuje coś takiego to dam do credits, a ta gra będzie online.. Więc to już coś! :P

Na razie tworzę wersję single, jak poradzę sobie z tym ekwipunkiem i innymi to zacznę prace nad grą online..

 

 

Jeśli ktoś zna się na 39dll i grach sieciowych i chce mi pomóc to nich pisze na gg albo PM może coś razem stworzymy :)

Proszę o pomoc! :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w końcu chcesz na dole ten plecak czy na środku ? Bo ja ci mogę zrobić.

Czytaj uważnie. Ja to chce na tablicach, bo inaczej się chyba nie da.

Rofl co ma piernik do wiatraka.

Potrzebny mi taki plecak żeby na dole ekranu podążał za graczem i żeby były to kratki 32px na 32px wzdłuż ekranu. A system inventory (tego co nosi heros) był widoczny po wciśnięciu klawisza i pojawiał się na środku i był też przyklejony do ekranu.

po pierwsze poruszanie plecaka za ekranem to jest żaden problem i sam to powinieneś bez problemu zrobić więc wtf?

A co do tego co wymagasz to... hmm wybacz ale nie wiem czemu mój (czy tam inne które znalazłeś) system ci nie pasuje. Przecież to tylko "system". Wystarczy go zmodyfikować odpowiednio i masz to co chcesz 0_. Zasada działania przecież jest taka sama. tylko kratki inaczej rozmieszczone :|

 

Pozostaje jeszcze sprawa że trzeba umieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...