Skocz do zawartości

Która muzyka lepsza do rpg


Syliush

Rekomendowane odpowiedzi

Ja ci powiem, że to zależy do jakiej lokacji, bo ta 1 ma znacznie więcej klimatu. Troche nie w ten deseń są tylko te "Oooh" z chórku, ale jak do jakiegoś strasznego lasu horrorów to ta 1 :P. Ta 2 właściwie w ogóle nie brzmi jak muzyka napisana do gry oO. Raczej jak do galileo w odcinku, w którym tłumaczą co można zrobić z końskiego łajna na farmie jakiegoś Farmersteina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie to co wyżej. Niemniej ja bym wykorzystał obydwie i odpowiednio zmieniał je w stosunku do lokalizacji. Zależy też od tego, jaki klimat chcesz w grze uzyskać. Jedynka raczej mroczna i trzymająca w napięciu - dwójka wesoła. Sam nie wiem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze pasuje mi do zmutowanego lasu, na świecie zniszczonym przez bomby atamowe (Fallout).

Drugie pasuje mi do gry dla bachorów, czyt. Sekrety Króla, w jakiejś przyjaznej kolorami dzieciom karczmie.

 

A więc to zależy jaką grę tworzysz :) Opisz nieco.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugie pasuje mi do gry dla bachorów, czyt. Sekrety Króla, w jakiejś przyjaznej kolorami dzieciom karczmie.

A grałeś wogóle w stare erpegi? takie dźwięki trzymają klimat, choć tak jak napisał Sirluki najlepiej oby dwie połączyć i wrzucić do gierki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra dzięki wybieram pierwszą bo według was lepiej pasuje(chyba :P), a drugiej nie wybieram bo się gryzie z tą pierwszą przykładowo wychodzisz z miasta tam wyjące wilki itd. taka mroczna, a nagle wchodzisz do miasta a tu wesoła muzyczka.

PS. Wiecie skąd mam Nr. 2 z płyty relaksacyjnej ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...