Skocz do zawartości

wyskakujace okienko


mimika90

Rekomendowane odpowiedzi

Od kilku tygodni ,(doslownie co 5 minnut)wyskakuje mi okienko o tresci "Error - Ads need to be loaded from adcode, if you keep getting this error contact your account rep."(http://cpmsky.biz/bc/123kah.php) nie moge robic nic na komputrze...zeskanowalam komputer avastem nic nie wykryl tak samo kolejny antywirus.zmienilam wyszukiwarke z mozilli na opere ...znalazlam plik o nazwie cpmsky na moim komputrze odinstalowalam go i zeskanowalam komputer,myslalam ze to wszystko jest juz ok a to cos wyskakuje dalej,co mam zrobic???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam w takiej sytuacji zrobic reinstal systemu i do tego od razu po reinstalce i zainstalowaniu calego oprogramowania zrobic 'Ghostem' kopie systemu (by miec czysty od wirusow ale gotowy do uzytkowania). i potem w razie wirusa przeniesc programy z zapisywalnym stanem (komunikatory, itp.) na drugi dysk, przywrocic kopie czystego systemu i przeniesc spowrotem te programy na ich miejsce. Dodatkowo polecam robic kopie co kilka tygodni (oczywiscie nie potrzeba juz reinstalki robic, tylko z istniejacej kopii) minimum jak nie co tydzien z najnowszymi aktualizacjami antywirusow. Ja tak robie i nie skarze sie na zadne wirusy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...