Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja cioram na Hard Rock głównie, jak dobrze poznam mapkę to flashlight, a czasem i double time. Żeby grać z Hidden to albo trzeba na pamięć znać mapkę, albo mieć idealne poczucie rymu. Tak w ogóle to one zwiększają o parę procent końcową punktację :D

Ja nieźle jade na hiddenie, jak się wie kiedy uderzyć. Moim sposobem jest kliknąć jak zniknie tyle czasu po zniknięciu, ile była widoczna, więc jakby była widoczna sekundę to po sekundzie uderzyć. Ale nie lubię grać na hiddenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poxipol i g-enjoy: Musicie trochę poprawić Accuracy, bo my z Grabarzamem powyżej 90% (on to prawie 100%). Nie wiem czy was przyjmiemy ]:-> a zagrać może zagramy jutro popołudniu czy wieczorem. We wtorek nie mam dużo lekcji, ani żadnych dodatkowych zajęć więc jestem wolny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Poxipol i g-enjoy: Musicie trochę poprawić Accuracy, bo my z Grabarzamem powyżej 90% (on to prawie 100%). Nie wiem czy was przyjmiemy ]:-> a zagrać może zagramy jutro popołudniu czy wieczorem. We wtorek nie mam dużo lekcji, ani żadnych dodatkowych zajęć więc jestem wolny.

 

Ja muszę nowe konto zrobić ;[

@Grabarz: Podobało się wczoraj? Wszyscy sfailowali.

@Rikitiki: A4Tech X7 Gaming Mouse (niesamowity upgrade z X6 o_0)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...