Skocz do zawartości

GMCLANowe ustawki w grach komputerowych


kryniak

Rekomendowane odpowiedzi

My cos z matthew'em nie mozemy grac, bo nie widac naszych gier :/

@UP: Ranmus spamuje bo chce miec wiecej postów od Mamrota lol, najlepsze jest to, ze tu posty sie nie licza, wiec Ranmus, nie bedziesz lepszy od Mamrota

I dlaczego wy nie zamkniecie gmc i nie przeniesiecie sie na gamedev, lol?

btw, ranmus, zdejmij mi ostrzezenie, dawno nic nie zrobiłem, lol, to dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności

Sorry, dopiero teraz załapałem aluzję (jestem zmęczony już). Otóż to co reklamujesz to jakiś shit z domeną prv.pl, a hmt.pl jest popularniejsze, ma własną witrynę, domenę itd. A gmclan ma się nijak do gamedeva, bo my się głównie skupiamy na gmie, którego oni raczej obśmiewają. Krótko mówiąc ww. fora o HM są substytutywne, a gmclan i gamedev komplementarne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Matthew: Bo nie i już. W Melee to możemy sobie pograć ale w Supreme Commander, Battle for Middle Earth II, Age Of Empires 3 ze wszystkimi dodatkmi czy coś w tym stylu (choć dawno nie grałem w te gry).

 

edit: Co to jest DDay?

 

 

edit2: A może wszyscy ściągniemy sobie Age Of Empires 2? Każdemu wszak pójdzie a i Borek może zagra. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Matthew: Bo nie i już. W Melee to możemy sobie pograć ale w Supreme Commander, Battle for Middle Earth II, Age Of Empires 3 ze wszystkimi dodatkmi czy coś w tym stylu (choć dawno nie grałem w te gry).

Supreme Commander raczej nie zagram. BoŚia nawet oryginała mogę mieć. AoE3 sux (ale mam).

edit: Co to jest DDay?

http://www.ddayworld.com

edit2: A może wszyscy ściągniemy sobie Age Of Empires 2? Każdemu wszak pójdzie a i Borek może zagra.

Może... Ja mam z dodatkiem. Możemy spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej Age Of Empires I? Jak dla mnie, w fajniejszych czasach jest osadzony od II, no i mam go wgranego na dysku :P .

 

@Pablo-GM:

Hm? Jaki v1.1? Skąd ty takiego starocia wytrzasnąłeś, w czasie gdy od dobrych kilku lat najnowsza wersja to 1.6. Poza tym, CS v1.6 nonsteamowy zajmuje 279MB, nie mów, że jesteś taki święty i nie spiraciłbyś ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam wolę starożytne cywilizacje, jakoś nie kręci mnie średniowiecze. Ale i tak sobie ściągnę, bo lubię AoE ;P .

Swoją drogą, co do tego linka Matthew -> o dodatku to mówisz o Rise Of Rome (dodatek do jedynki, są tam linki do niego) czy o The Conquerors? Bo ja jednak wolałbym jak już piracić to Rise Of Rome, bo jak już wcześniej nadmieniłem, średniowiecze mnie nie kręci ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Conquerors imho ssie, Age Of Kings jest dużo ciekawszy, co nie zmienia faktu, że AoE1 jest najlepsze. Niedługo sobie kupuję edycję kolekcjonerską AoE (aoe1+aoe2) za 24zł z extra klasyki, to będę mógł grać przez sieć w jaką tylko część będziecie proponowali ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

The Conquerors imho ssie

Czemu? Nowe cywilizacje tylko i parę techów i unitów.

@Harv: Pamiętaj żeby jutro napisać na GG tą bezsensowną wiadomość.

AoE I RoR może i jest w fajnych czasach osadzone, ale... no nie wiem... gameplay jest trochę ograniczony.

 

LOL, w sumie to czemu nie grać w to i to :D Jednak dopiero jutro. Będę na własnym kompie, taty nie ma, we wtorek mama i siostra wyjeżdża, a starsza siostra wraca najczęściej ok. 23 XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

AoE1 jest gorsze od dwójki, bo raz że mury można budować tylko w 4 kierunkach i na dodatek nie ma bram, to dwa że tam w ogóle nie ma formacji... Jednostki łażą jak chcą i nie trzymają linii. A mechnizm gry jest chyba ważniejszy niż podziwianie starożytnej epoki, nie?

 

A The Conquerors jest lepsze od podstawki, bo pomijając nowe nacje i jednostki, ma także usprawnioną technikę zarządzania farmami, przez co gracz może się skupić na innych aspektach gry, niż ciągłemu sprawdzaniu czy farmy się już skończyły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...