Skocz do zawartości

Ruch i Animacje Potworow


Rekomendowane odpowiedzi

Witam ponownie.Zajelem sie teraz Animacją potworow i ich rochem.Zrobilem 8 nowych spritów.4 animacje jak biega i 4 jak atakoje.Mogłby mi ktos powioedziec jak zrobic tak ze potwor np:Idzie 5 kratek do przodu z prędkością 4 i animacja ze idzie do przodu a nastepnie idzie w lewo o ta sama ilosc kratek,z ta samo predkoscia ale z animacja ze idzie w lewo...i tak sie kreci w kolko.Ale to nie wsystko.Jak zrobic tak ze jak podejde do niego do odleglosci pieciu kratek on goni mnie i jak podejdzie to mnie atakoje i oczywiscie animacja ataku np:jak wali z prawej stronki to inna animacja niz jak wali mnie z lewej strony.

 

 

Kto moze niech napisze jak to zrobic.

Z góry dziekoje!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A szukajke masz na forum?....

Ciachnij sobie tam np. 'animacja' , 'chodzenie' , 'atak' i już.

Już tyle razy to było na forum, że znajdziesz tam wszystko a nawet więcej niż Ci potrzeba, więc najpierw szukaj a jak nie znajdziesz to dopiero pytaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie moglem znalezc tego czewgo szukalem a kraka mam :D jak ktos chce to niech pisze na moje gg:7225991

 

Jak juz jestes taki odwazny ze skladasz propozycje dawania crackow to licz sie z konsenkwencjami. Voila - warn.

ΨΧΞ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:o nieładnie.

edit: moim zdaniem powinien byc ban jak nic za takie typu rzeczy. dziadostwo ;]

To co powiesz o swoim avatarze, hmm? Usuwam.

ΨΧΞ

 

nigdy sie nie lizales? ;/ nikt sie nie obnaza ani nic. jesli Ci przeszkadza to usun. lol

Jak dla mnie to Ty mozesz nawet seks, czy masturbacje sobie do avatara wstawic, tyle ze na tym forum sa dzieci a nie chcemy ich raczej zgorszyc, nieprawdaz?

ΨΧΞ

 

spoko spoko :thumbsup: don't be angry ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skonczcie to puste gadanie i na temacie sie skupcie! Kolejna osoba ktora zacznie o pierdolach lub co gorsza o crackach gadac dostanie warna albo dwa -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warn - ostrzezenie. 10 warnow = ban

 

Moze to pomoze: https://gmclan.org/up1105_11_PrzykladChodze...moraPsichi.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...