Skocz do zawartości

Szukam gier...


Lollus

Rekomendowane odpowiedzi

Zeldę

Mam się śmiać?! Koleś, zupełnie nie ten gatunek...

Mario Kart 64

To też nie ten gatunek - to ściganka.

NESa, N64

Zabrakło ci bardzo ważnego ogniwa zwanego SNESem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam się śmiać?! Koleś, zupełnie nie ten gatunek...

Chyba mu chodziło o nowsze, trójwymiarowe wersje... - one są nastawione bardziej na styl platformowy i akcję... to nie te uroki co kiedyś, teraz Zelda jest kierowana do dzieci.

Topic: Jeśli interesuje cię przygoda w stylu bajkowym.. to jak polecał Driger.. "Croc" !.. Pamiętam do dziś, jak grałem... jeszcze byłem mały.

...Jeśli styl poważny i troszkę 'siekania': Polecam "Soul Reaver"... troszkę akcji.., troszkę przygody, a bezmyślne bieganie i machanie orężem.. nie jest spotykane, trzeba czasami kombinować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba mu chodziło o nowsze, trójwymiarowe wersje... - one są nastawione bardziej na styl platformowy i akcję... to nie te uroki co kiedyś, teraz Zelda jest kierowana do dzieci.

Sorka, ale mam na ten temat raczej większą wiedzę. Kiedyś TLoZ był interesującą bajeczką dla dzieci (ba, nawet Nintendo dało barbarzyńcom z DiC(k) sprofanować TLoZa tuż obok Mario, choć największa katastrofa to gry na CDi), dzisiaj Twilight Princess ma rangę Teens (13+), a gry z toon Linkiem (Wind Waker, Phantom Hourglass) mają Everyone (6+) od ESRB.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie, obadam Croca 2 i Soul Reaver. W Croca 1 grałem, a co do emulatorków to Emulatora NESa, Snes'a,N64... używam. A z takich gier na N64 to polecam Mario 64.

Co do LoZ to Link łazi, tropi się, walczy a Zelda gdzieś leży półprzytomna... Dlaczego ta gra nie nazywa LoL :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...