Skocz do zawartości

Client Server Zmienne


Rekomendowane odpowiedzi

Witam was.

 

Pisałem ten post jużkiedyś jednak nadal potrzebuje chętnego który mi wytłumaczy lub napisze programik który działa o tak o:

Posiadam w #Client 3 zmienne: zmienna_a, zmienna_p, zmienna_n

No i taki programik (Klient) posiadałby tak zwany przycisk ;D. Przycisk po naciśnięciu którego wszystkie te zmienne z Clienta lecą do servera, gdzie server zapisuje je wpliku: zmienna_n + .ini.

 

W środku pliku powinny być zapisane: zmienna_a i zmienna_p

 

 

Jeśli ktoś by umiał mi to wytłumaczyć lub (lepiej zalecane) napisać to był bym wdzięczny. Nie chce sie zabardzo wkręcać bo nie mam czasu ostatnio na GM'a a potrzebuje waszej pomocy.

 

# Z góry Dzienks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prześlij wiadomość serwerowi, żeby utworzył plik. Później podaj mu nazwę tego pliku i jego zawartość. Serwer odczyta wiadomość o tworzeniu pliku po czym zaczeka na nazwę. Później utworzy plik o podanej nazwie i zapisze tam te zmienne.

 

Korzystając z 39dll:

 

Klient:

clearbuffer();

writebyte(jakistambajt);

writestring(zmienna_n);

writestring(zmienna_a);

writestring(zmienna_p);

i wysyłaj

 

Serwer:

case jakistambajt:

ini_open(readstring()+'.ini'); // nie pamiętam nazwy tej funkcji piszę z pamięci

tutaj zapisz sobie te dane przez readstring();

break;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam kogoś chętnego do napisania mi tego. Ktoś może posiada takie coś już napisane albo ma czas. Ja nie mam czasu i od mojej sygnatury ,,won". Gdybym mial czas to bym sie zainteresował a w GM'ie już od dawna nic nie robie z powodu braku czasu.

 

 

 

Chętnego prosze o kontakt PW lub na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja szukam kogoś chętnego do napisania mi tego.

Nie będzie ci nikt pisał silników online! Naucz się 39dll, przejrzyj przykłady, tutorial Yody i ucz się z nich! Właśnie dzięki przykładom 39dll nauczyłem się pisać własny silnik online <_< Nikt nie będzie ci podawał na tacy czegoś takiego jak to -_-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...