Skocz do zawartości

W którą stronę...


Pieter

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie raz tak, raz tak - przypatrzcie się dłużej a zobaczycie. Nie wiem na czym polega iluzja... o ile to w ogóle można nazwać iluzją ._.''

 

btw. polecam mojego firefoxa któy pomaga zostać dyslektykiem:

untitled.jpg

Załamka ._.''

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, jako tako wyskakiwało mi zawsze "można" nie wiem, czemu akurat po reinstalce windy wyskoczyło mi "moszna" jako propozycja.

 

Podniecał ? czym, poprostu zdziwiło mnie to nie co ? Śmiać, wcale się nie śmiałem.

 

Moszna ? Powiem jak facet - babie - Moszna , czyli worek skórny(? jak się nie myle ;x) na jądra.

 

btw. zmień sygne. | Zauważ, że nie wyskoczyła mi wymieniona wyżej propozycja (za to kilka innych). - jak widać, za wysoki poziom na Ciebie, a szkoda.

 

@down: Nie było by tej sensacji, gdyby nie jedna osoba ._. - Jestem przyzywczajony do tego, że większość słów piszę bez polskich znaków, a firefox służy mi właśnie jedynie do tego, aby te "brakujące" znaki, wstawić - więc się troszeczkę, zdziwiłem - zresztą NVM. ;x

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz... Czyli nie rozumiesz, dlaczego firefox proponuje pisownię rzeczywiście istniejącego słowa o pisowni podobnej do zaproponowanej przez ciebie błędnej pisowni innego słowa? Nie rozumiem powodu dla WTFów i sensacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...