Skocz do zawartości

Zablokowane PowerXware 2 ;] Nowa technologia xD


fervi (Skovv)

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 131
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak tak czytam ten temat, to sam już nie wiem o czym on jest, piszecie tu o wszystkim i o niczym, ale wyłapałem parę wątków na które zamierzam odpowiedzieć ;p :

1. Padło tutaj takie stwierdzenie, że Windowsa się częściej reinstaluje, częściej wywalane są błędy, etc. Nie zgodzę się. Sam używałem dwa lata Linuksa i co? 5 razy w ciągu tego czasu reinstalowałem system. Dla porównania, jak swego czasu miałem Windowsa 98, to po jego zainstalowaniu, służył mi półtora roku bez przerwy. Formatowanie i zmiana systemu nastąpiła tylko dlatego, że coraz mniej oprogramowania na tym systemie chodziło i trzeba było zmienić na nowszy. A co do błędów, phi. Przyznam, że na Windows błędy się zdarzają często, tylko tutaj klikniesz przycisk OK i system działa dalej, bądź restartujesz komputer i pracujesz dalej. A na Linux? Wyskoczy Ci "kernel panic" albo "busybox" i się baw, powodzenia. Jak ostatnio z nieznanych mi powodów (początkowo podejrzewałem dysk, ale jak odczytałem partycję z poziomu Windowsa bez problemów, to zacząłem mieć inne podejrzenia) Ubuntu mi zasygnalizował, że nie może się odpalić i wywalił mi Busyboxa z paroma podstawowymi poleceniami i brakiem dostępu do jakiegokolwiek pliku na dysku, to ja dziękuję szczerze za coś takiego :) . Wolę jak od czasu do czasu mi wywali system jakiś błąd, którego nawet czytać nie muszę, wystarczy że kliknę przycisk i wszystko wraca do normy.

2. Nie rozumiem zasady działania Twojego CVSa. Jak się na niego niby dostać?

3. Fervi, zarzuciłeś linkiem do tematu, gdzie podawana jest wielkość Linuksa. Głównie jest tam o różnych organizacjach i superkomputerach. Co jak co, ale w tych sektorach Windows nigdy nie królował, raczej stosowano Uniksy, takie jak Solaris, AIX czy HP-UX. Windows to system desktopowy, dla domu i takim zostanie. Co prawda, istnieje Windows Server dla serwerów, ale nie ma on na razie takiej siły przebicia w tym sektorze jak Linuksy.

Dalej mi się nie chce przeszukiwać tematu, a samego programu przetestować jak nie mam. Mam tylko nadzieję, że w ramach podziękowania za pomoc przy pisaniu tych skryptów, nie dałeś mnie do creditsów ;p .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Żeby mieć kernel panic musisz zrobić poważny błąd, grzebałeś w kernelu? ;], Ja w Windows 98 tyle razy problemów miałem, że ho ho ho.......

2. http://www.powerxware.ad2.pl

3. Mój ojciec używa Windowsa tylko dlatego, że jego programy pod Wine nie zadziałają do projektowania płytek

 

Nie dałem ;] a może dałem? ;] (chyba nie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...