Skocz do zawartości

Zablokowane Nagrywanie filmów z gier


gorefest

Rekomendowane odpowiedzi

CapturePad najlepszy. A żeby nie tracić zbytnio FPS-ów podczas nagrywania to najlepiej ustawić tak, by podczas nagrywania filmu nie używało żadnej kompresji - tylko trzeba mieć dużo miejsca na dysku, ale później i tak skompresujesz plik wbudowanym kompresorem. Fraps używa kodeka podczas nagrywania i dlatego tracisz FPS-y.

 

HyperCama nie polecam, chociaż jest IMO lepszy od Frapsa (Mi fraps źle nagrywał audio tzn. dźwięk nie był zsynchronizowany z obrazem, a poza tym gubiłem przez niego spore ilości FPS-ów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CapturePad moim zdaniem NAJGORSZY. Chcialem nakrecic icy towera,wylaczylem kompresje,ale nakrecilo mi sie tak ze pierwsza klatka byla przez caly czas,na koncu wyladowala ostatnia.I w dodatku w tym CP trzeba wy bierac okna wkurzajace,Jak cos dla pruby nagralem w windowsie cos to byla co 2-3 klatka. CP BEZNADZIEJNY. Nakrecilem film apratem..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CapturePad moim zdaniem NAJGORSZY. Chcialem nakrecic icy towera,wylaczylem kompresje,ale nakrecilo mi sie tak ze pierwsza klatka byla przez caly czas,na koncu wyladowala ostatnia.I w dodatku w tym CP trzeba wy bierac okna wkurzajace,Jak cos dla pruby nagralem w windowsie cos to byla co 2-3 klatka. CP BEZNADZIEJNY.

O, Matko, człowieku, jak się nie umie ustawić parametrów, to najlepiej potem powiedzieć, że NAJGORSZY, omg weź idź...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...