Skocz do zawartości

Gry GM,GM


Arion

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedy sciągam wasze gry to ich otworzyć nie moge raunku

Ps. ja sam bym sobie zrobił gierke ale nie oge strony z GM znaleść do sciągnięcia wię dajcie linka

 

 

Odsyłanie do wujka google.pl nie rozwiązuje problemu! Lepiej podaj od razu konkretnego linka do strony gdzie użytkownik znajdzie rozwiązanie problemu, bądź po prostu w ogóle się nie udzielaj

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie dobiłeś :crosseyed:

 

Powiedz co ty ściągasz, i czy przypadkiem nie ściągasz paczek (np. jakaś_nazwa.rar lub jakaś_nazwa.zip) ? Jeśli masz paczki a nie masz np. WINRARA to go ściągnij z tego linka : http://www.rarlab.com/rar/wrar361pl.exe możesz śmiało ściągać, gwarantuję, że nie ma wirusów.

Aha, jak byś nie wiedział jak się go obsługuje to radze, nie baw się w Game Maker'a, bo Winrar to podstawa, ej co do obsługi, to instalujesz i powinno się od razu odpalić , włączy ci się jakby folder i przeciągasz dane pliki na pulpit i GIT powinno działać.

 

 

Hmmm... Drobna sugestia: Ściągnij sobie przeglądarkę Mozilla Firefox, jest o wiele lepsza od Internet Explorera i innych przeglądarek bo ma własne systemy blokowania wirusów i pozwala na szybsze przeglądania internetu, a przy okazji wyeliminuje możliwość twoich makabrycznych błędów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... Drobna sugestia: Ściągnij sobie przeglądarkę Mozilla Firefox, jest o wiele lepsza od Internet Explorera i innych przeglądarek bo ma własne systemy blokowania wirusów i pozwala na szybsze przeglądania internetu, a przy okazji wyeliminuje możliwość twoich makabrycznych błędów

 

A mi się coś zdaje, że nie miałeś styczności z żadną inną przeglądarką niż FF i IE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...