Skocz do zawartości

Styl Ubierania :D


LolikZabijaka

Rekomendowane odpowiedzi

Zimą: szare jeansy, koszula polarowa w kratę, podkoszulka jakiegoś zespołu* w czarnym kolorze, granatowa kurtka, czarna czapka.

Wiosną/jesienią: czarne jeansy, koszula flanelowa w kratę lub zwykła koszula w kolorze czarnym bądź beżowym, podkoszulka jakiegoś zespołu w czarnym kolorze, brązowa lub czarna kurtka, czarna czapka lub kremowa z daszkiem.

Latem: bojówki woodland lub bermudy w tym samym kolorze, szara lub czerwona podkoszulka bądź koszula polo, kremowa czapka z daszkiem.

 

Ot cały styl ubierania mój. Prawie że przeciętny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie odpowiada długi płaszcz i kapelusz ale nie noszę bo mógł zostać wyśmiany lub pobity

Jak się mieszka w olsztynie to tak bywa.

Ludzie mam pytanko czy za taki strój można zarobić po gębie ???

W takim stroju nie wychodz z domu, i zamknij sie w piwnicy. Ostrzegam.

Ja mam lat 15

Żartujesz sobie?

Ja ubieram się różnie, nie tak konkretnie

Nom, twoje sweterki z fotek rzondzom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje ubranie :

 

Spodnie : Puma

Bluza : Puma

Buty : Puma

 

Fan Pumy

 

Moje ubranie :

 

Spodnie : Tygrys

Bluza : Tygrys

Buty : Tygrys

 

Fan Tygrysa

 

 

Te ! Masz coś do Olsztyna ???!!!

Nie, nic po prostu skoro w Olsztynie macie taki Skinów to powodzenia z płaszczem i kapeluszem. Btw. Gdzie leży Olsztyn?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ja aktualnie ubieram się zazwyczaj w skórzane brązowe bółbuty, jeansy, ciemny sweter.

 

Ludzie mam pytanko czy za taki strój można zarobić po gębie ??? ...
Tak to się możesz ubierać jak będziesz starszy o te 20 lat. To nie jest styl dla młodzieży. Śmiesznie i głupio byś wyglądał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja *.* ja *.*

Ja się oryginalnie xD

Kiedyś nosiłam glany i ubierałam się na czarno, ale ostatnio chciałam to zmienić. Buty się rozpadły XD Teraz to bardzieeej pomaarańczowo, kolorowo, skarpetki moje ulubione to w stylu parady równości, coraz bardziej podchodzę pod żółć/czerwień/zieleń tak jakoś reggae :> kolczyki świnki bo jestem fanką pewnej świni xD

W ogóle, wolny Tybet!!!! i tyle. xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm buty sportowe (przeważnie czarne) ewentualnie dobre stare trampki , niebieskie dżinsowe spodnie , czarna koszula a na to czarny blezer i cienka czarna kurtka na szyi dog tags a z spodni zwisający łańcuch jak od klucze grubości jak za smyczy buldoga nom podkreślić trzeba ze nie nalezę do żadnej subkultury chodzę jak lubię i w tym w czym mi jest wygodnie XP ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...