Skocz do zawartości

Kolizja przy grze mmo


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Nobody nie cfaniakuj. Właśnie dlatego umieściłem ten temat w dziale pytania początkujących. Po prostu nic nie pasuje, wiele już testowałem. Uzyskałem odpowiedzi na resztę pytań. Brakuje tylko tej o kolizje..

 

LOL Chyba się nie rozumiemy. Tę akcję umiem znaleźć. Chodzi mi o to gdzie mam wpisać x=xview i y=yview. I czy trzeba jeszcze coś dodać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czy ma rację podlega dyskusji, ale nie o tym jest ten temat. Możemy założyć inny w dziale Valhalla.

Tutaj problem polega nad kolizjami. Gdzie mam wpisać ten kod?? Wie ktoś? Mogłem źle przepisać to x=xview, czy jakoś tak..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ludzie! Myślcie logicznie! Rozumiem, użytkownicy tego forum są zainteresowani tworzeniem gier i czasem miewają trudniejsze sprawy. Ale! Czy znają się w ogóle na tym? Czy mają chociaż podstawowe pojęcie o pisaniu gier? Czy znają się na algorytmach? Bez przesady, jeżeli wyskakuje tu ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o czymkolwiek z dziedziny programowania to niech lepiej zajmie się grafiką, muzyką lub najlepiej niech wyjdzie na dwór, odetchnie świeżym powietrzem, pogra w piłkę... Cokolwiek byle nie programowanie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już się nie polubimy. Daj mi spokój Nobody. Zaraz coś wymyślę. Czemu na tym forum wiecznie ktoś ochrzania innych? Moja wina, że nie mam pomysłu jak to zrobić? Czasami proste rzeczy sprawiają najwięcej problemów..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj problem polega nad kolizjami. Gdzie mam wpisać ten kod?? Wie ktoś? Mogłem źle przepisać to x=xview, czy jakoś tak..

co ma xview do kolizji?

 

@Pagoo: Na gmclanie (i nie tylko) jest pełno różnych poradników, poczytaj trochę, a może uda ci się coś tam zrobić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...