Skocz do zawartości

PolishLeague 2.0 - zapowiedź


adam014

Rekomendowane odpowiedzi

PolishLeague 2.0 - zapowiedź

Dla tych ,co nie wiedzą o co chodzi: https://forum.gmclan.org/index.php?showtopi...hl=PolishLeague

1.Zamiany w grafice

W wersji 2.0 ujrzycie w pełni graficzny interfejs użytkownika,dzięki silnikowi PLEAG Engine2 gra będzie

ładniejsza od poprzedniczki ,a to za sprawą użycia DirectX w wersji 7+.Fenomenalnych efektów sie nie spodziewajcie,ponieważ to dopiero 1 gra w czystym DX i jeszcze sie uczę.

 

2.Dźwięk

Programowanie dla Windows umożliwia mi odtwarzanie dźwięków,a więc w PL 2.0 tego nie zabraknie.Będą na pewno same loopy :P Podkład stworze w programie eJay ,ale postaram się aby był w miarę sensowny. (chyba że ktoś się z pomocą zgłosi)

3.Gra

Nowy,odświeżony interface,kilka zmian co do samego wyglądu i sterowania.Grać się będzie podobnie jak

w wersji 0.38 build 4. W tej kwestii żadnych większych zmian nie przewiduję.

 

4.Nie graj sam!

Teraz nie musisz robić 2-óch kopii gry,aby grać z bratem na tym samym kompie :P PL 2.0 umożliwia tworzenie

dowolnej liczby kont użytkownika dzięki PolishLeague ProfileManager i funkcjom wbudowanym w samą grę.

 

5.Rozgrywka

Teraz nie będziesz grał meczy codziennie! Codzienny będzie mógł być tylko trening.Mecze będą odgrywane losowo

co 2,5 lub więcej dni.Dnie będą mijały "inaczej" niż w 0.38.Będziesz musiał najpierw potrenować ew. zrobić

coś innego aby zakończyć dzień.Więc w 2-ójce nie będzie już bezsensownego nabijania kasy :P

6.Zakupy

Co do kwestii sklepu nie jestem jeszcze do końca pewien.Miło by było,aby ktoś ułożył mi listę towarów (ok. 30)

do gry.Creditsy czekają!

 

7.Drużyny

W PL 2.0 drużyny będą mniej więcej takie same jak w poprzedniej wersji.Może w 2.1 zrobię wieloligową,zobaczy

się.

 

8.LiveWatch

Czyli oglądanie meczów na żywo.Tego nie spodziewajcie się prędko,bo z tym będzie dużo roboty.Nie mam jeszcze

żadnego planu jak to zrobić,ale może coś wymyślę.

 

9.Inne

Wszystkie błędy z wersji pierwszej postaram się poprawić\udoskonalić.Każda pomoc się przyda!

0.Zupełnie inne:

http://pl.youtube.com/watch?v=kgripJTWshU -ProfileManager

http://pl.youtube.com/watch?v=C_SizLfkUA8- Presentation #1

Wydajność:

Gra będzie w miarę wydajna.W tej chwili posiada funkcje zrzucania niepotrzebnych danych z pamięci i jeszcze kilka funkcji do optymalizacji.Aktualnie gra wykorzystuje zaledwie 6MB RAM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spoko, na filmiku też wygląda ok :)

 

Podoba mi się LiveWatch, ale dalej mam zastrzeżenia do zakupów.

 

Najlepiej byłoby zrobić kupno samych zawodników a z towarów np. oświetlenie lub rozbudowa stadionu (powiększenie miejsc) przez co wzrastałaby gotówka za wejściówki na stadion (więcej ludzi = więcej kasy).

 

Jak coś jeszcze wpadnie mi do głowy to napisze :)

 

Aaa, można coś pokombinować z trenerami - zatrudnienie droższego (lepszego) będzie powodowała szybszy wzrost umiejętności piłkarzy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób tryb multiplayer to będzie Gra SUPER!~!

 

Tutaj:

4.Nie graj sam!

Teraz nie musisz robić 2-óch kopii gry,aby grać z bratem na tym samym kompie tongue2.gif PL 2.0 umożliwia tworzenie

dowolnej liczby kont użytkownika dzięki PolishLeague ProfileManager i funkcjom wbudowanym w samą grę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7.DrużynyW PL 2.0 drużyny będą mniej więcej takie same jak w poprzedniej wersji.Może w 2.1 zrobię wieloligową,zobaczysię.

Dobry pomysł, mowiłes gdzies ze sa duzyny z OE 2007/08, niezapominaj ze po sezonie wiele klubów jest degradowanych tak więc moze lepiej zrobić jeszcze conajmniej 2 lige, z mozliwoscia awansu do Extraklasy

ps: Nie zapomnij o GKS Katowice :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to menedżer piłkarski.Będzie ona podobna do NewStarSoccer,dlatego nie będzie rozbudowy stadionów itp.

 

@Sirluki:

Nie chodziło o multiplaya.Konta do gry sobie robisz :P Zagraj w "jedynkę" to zobaczysz o co chodzi,chociaż gra przez neta to nawet spoko pomysł.Jak skończę tą wersję to sie nad tym zastanowię.

 

@Bixon:

Wiem o tym.

 

@Pasterz:

Grałeś w 0.38? W grze sterujesz sobą!

 

@Yoho:

Na razie są wszystkie drużyny z OE 08

 

PS:

Jak nie ukończę gry (mam nadzieje że tak sie nie stanie) to oddam source w "dobre ręce". [joke]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...