Skocz do zawartości

Zablokowane problem z rozjasnianiem... -_-


M@ti002

Rekomendowane odpowiedzi

witam.

otoz mam baaaaaardzo stary monitor, ktory jest taki ciemny jak... no niewazne :P. i rozjasniam sobie go Gamma Adjusterem ale jest problem - przy "wiekszych" grach (jak np. Ultimate Spider Man, w ktorego wlasnie gram :P) on po prostu mnie dziala. do tego nie ma w nim opcji, by uruchamiac w okienku, co w niejednej grze sie przydawalo :( co robic? tylko nie piszcie czegos w stylu "kup nowy monitor" etc bo ostatnio pzrezywam "leciutki" kryzys finansowy (starsi nie daja bo mam kieszonkowe a wszystko wydalem). czy to wina sterownikow do karty graficznej? jak tak to jakie wgrac i czy to sie nie odbije na moim sprzecie :P (czy wsdzystko bedzie "normalnie" chodzic bo mam grata z 2000 roku :D)

z gory dzieki za odpowiedzi i pomoc :thumbsup:

Ps bez postow typu "obejdziesz sie" bo w wiekszosci gier w niektorych momentach NIC nie zobaczysz na moim monitorze ;)

PS2 nie ma w tej grze funkci "gamma" czy czegos w tym typie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pobieraj zbyt nowych, bo ja zainstalowałem najnowsze i przy niektórych grach, w rejestrze zdarzeń (jakoś tak) były jakieś wpisy o nieobsługiwanym typie rysowania. Mam tę samą kartę co ty.

 

BTW. Może dlatego nie działa program, bo gra sama dobiera sobie jasność. Możesz poszperać też w ustawieniach monitora (przyciski na monitorze). Spróbuj też tak:

Włącz grę

Zminimalizuj ją (Alt + Tab)

Wciśnij tą kombinację

Zmaksymalizuj grę

Może to pomoże, a jak nie, to pomoże może morze, a jak morze nie pomoże to pomoże może Gdańsk :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm... sorka za double posta ale nikt juz pewnie na ten temat nie patrzy :P

a wiec: mam najnowszego stera, ale to nic nie pomoglo. nadal jak wciskam "ctrl" + "alt" + "+" i nic. :( czy ktos ma jakies pomysly? a moze da sie zrobic we wlasciwosciach aplikacji by ta sie uruchamiala w okienku? :(

z gory dzieki i jeszcze raz sorka za doubla :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gry w oknie to skorzystaj z takiego programiku - D3DWindower.

 

Oryginalna japońska wersja

 

Po części zangielszczona

 

Instrukcja:

 

1. Tworzysz skrót do gry na pulpicie

2. Uruchamiasz D3DWindowera

3. Klikasz w przycisk "+", wskazujesz skrót

4. Klikasz w przycisk "Graj"

5. Gdy Windower po tych zabiegach działa w tle, uruchamiasz grę normalnie ze skrótu

6. Cieszysz się grą! ;)

 

Programik roksi, każdemu się przyda. Polecam!

 

PS. Jak pomoże to ściągnijcie to ostrzeżenie :P Mam go dość xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...