Skocz do zawartości

Zablokowane Dźwięk i Internet


Shockah

Rekomendowane odpowiedzi

Mam taki problem.

Dzisiaj normalnie włączam komputer i - ku mojemu zdziwieniu - wywala błąd, że kontroler audio nie może odtworzyć tego formatu pliku audio (czy coś w tym stylu). Włączam po tym playlistę Winampa i wywala błąd, że nie ma podłączonego żadnego kontrolera audio. Co ciekawe, przy zalogowaniu się był odtworzony dźwięk.

Potem zauważyłem, że nie mogę się połączyć z internetem przez Wi-Fi (używałem Zero Configuration Tool - Windowsowy programik, chociaż mam też do tego program Ralink Wireless Utilities). Próbowałem w pocjach Ralinka przełączyć na program z Windowsa, lecz bez skutku. Udało się w końcu połączyć przez Ralinka.

Co może być przyczyną tych problemów? Jak to naprawić?

 

Aha, jak nie ma jakiegoś normalnego rozwiązania, to mogę zrobić format, bo już 2 dni temu się przygotowuję, ale nie chciało mi się szukać płytki Windowsa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj reinstalować sterowniki do Wi-Fi i dźwięku. Powinno pomóc smile.gif
Ale tak nagle by się coś z nimi stało?

 

Jak nie pomoże reinstalacja sterowników, to zrób formata. Może jakiś wirus coś namieszał w systemie.

PS. A podłączyłeś głośniki? biggrin.gif

Tak, podłączyłem :P

A wirusa nie mogło być, nie ściągałem nic wczoraj i nie wchodziłem na strony dla dorosłych :P

No, siostra ściągała gierkę z eMule'a, ale to samo starzy ściągali na swojego kompa kilka dni temu, a z ich kompem nic się nie stało :P

 

A tak przy okazji: już zrobiłem formata :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...