Skocz do zawartości

Zabawa w Puzzle =D


Flaque

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 449
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Aktualizjacja PuzzleSystem :D tym razem v0.9 BETA :P

 

Lista poprawek:

+konta użytkowników

+niezologowany = nie dodajesz puzzli oraz nie oglądasz autorów puzzli.

+możliwość włączenia/wyłączenia wyświetlania autorów puzzli (znaku "?" na każdym puzzlu. kliknięcie na niego pokazuje autora) tylko dla userów

+fajny "panel usera" na górze :P

 

-BEZPIECZEŃŚTWO (już naprawione :D)

 

Edit: O sorka :P Narazie możecie się lopgować login test i hasło test. Jak bedziemy (o ile to kiedyś nastąpi...) w końxcu robić te puzzle to każdy będzie mialł hasło do swojego kona przez PW)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, normalna rejestracja z aktywacją konta przez osobę zarządzającą wszystkim - czyli Ciebie.
Heh ale jak mam mieć pewność, że ten, kto do mnie pisze np. GG z aktywacją konta to naprawdę np. Yoda? A nie Grela, który się podszywa? :P Taki przykładzik :P

 

Z tą rejestracją chodzi o to, aby nie było takich sytuacji, że osoba A rejestruje się podając dane osoby B, i daje 100 byle jakich puzzli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dlatego "z aktywacją konta przez osobę zarządzającą wszystkim". W ogóle nie czytasz tego co piszę.
Tak właśnie jest :P Aktywacja przez PW. A niby jak ktoś z tego forum ma się ze mną skontaktować, abym był pewien, że to żeczywiście on?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidds. Powiem jako przeciętny użytkownik: sorry, nie mam ochoty podawać Ci mojego hasła na PW tylko po to by bawić się akurat w Twoich puzzlach skoro mogę bawić się bez rejestracji u innych. _^_

 

Nobody, podaj pełne.

 

W sumie możecie postawić całego CMSa do tego tylko by pobawić się przez... tydzień? Ale to już wasza sprawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dawidds.
Heh zaufanie :]

 

To nie ja..... Udowodnię to! W sumie nie wiem jak....

 

zresztą sprawdźcie se mój IP. Głowe oddaje (znów serio) że nie mój.

 

Chciaż rozumiem cię: na twoim miejscu pierwsze podejrzenie padło by na mnie.

 

PS: W sumei nie znam swojego IP na pamięć :P Ale moje chyba zaczynało się na 83.213 albo coś takiego... zaraz sprawdzę.

Edit: u mnie na logowaniu nie ma takich problemów xD

 

Ale ja nie jestem taki, aby ak chamsko "rywalizować". Oczywiście chciałbym, aby ktoś dodał do was takie anpisy :P Ale sam taki chamski nie jestem. No chyba, że ktoś mnie bardzo wkurzy...

Edit2: Ale dałem hasło na domyślne konto test. Obyu mnie nie było xD

Edit3: U mnie na szczęście nie ma...

Edit4:

wiem jako przeciętny użytkownik: sorry, nie mam ochoty podawać Ci mojego hasła na PW tylko po to by bawić się akurat w Twoich puzzlach skoro mogę bawić się bez rejestracji u innych. _^_
No fakt. Dzięki za sugestię. Zaraz dorobię możliwość zmiany hasła.

Poczekam tylko, aż mnei oczyszczą z zarzutów xD Bo nie lubie tak...

 

 

Proszę bardzo:

if(83.16.13.218 == 213.251.***.203)

{

ehco("Dawidds ma w ryja!");

}

else

{

echo("Lepiej go przeprosić :]");

}

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Serio? W sumie możliwe...

 

trzeba było napisać chociaż dwukropek a nie kropkę xD

 

Swoją drogą: naewt jakbym miał ci spamować puzle to bym użył proxy.

 

No to ja sie biorę za zmianę hasła :D

 

PS: Tymon: tam w praktyce to i ak hasła są na mom serwerze - wiec je znam :P Ale userzy "poczują się pewnie"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to piszę też, "hashuj hasła".W ogóle nie czytasz!
Naprawdę?! Gdzie?! xD

 

To po prostu napiszę, że usezy mogą być spokojni b hashuje ich hasła a w rzeczywistości nie będę teg robił xD Kto się dowie xD

 

213.251.***.203
Widzisz, co się dzieje bez autoryzacji xD Jakieś obsrane puzzle xD A u mnie tak nie ma :]

 

W sumie możecie postawić całego CMSa do tego tylko by pobawić się przez... tydzień? Ale to już wasza sprawa.
Jakbym się wysilał, to już doszedłb wygląd, rpofil usera, lista userów, statystyki (kto dodał więcej puzzli itp.). Wcale się nie przepracowuję xD Sprawia mi to satysfakcję :]

 

Swoją drogą coś czuje, że nikt się w et puzzle bawić nie bedzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autoryzacja niedlugo bedzie ;) Zrobie jeszcze sobie panel admina ^_^ (zart) :P Zawsze jakas satysfakcja, a jak sie tutaj skonczy udzial, pojde na inne forum o robieniu gier, lub forum graficznym i przedstawie im te puzzle. Beda robic nastepne :P A nuz tutaj dalej sie beda bawic ludzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Nobody: daj jakieś demko... (konto usera...)

 

Nie dośc, że nie ma siatki, (a to według mnie lepiej wygląda) to jeszcze nie mogę nic zrobić ;(

 

Co do zezwoleń dla usera na kasowanie: też ciekawy pomysł. Niewiele z tym roboty, a ciekawie wygląda :D

Aż sam to zaraz dorobię :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcesz cos dodac - regnij sie.

 

EDIT:

Aaaaa!! Zapomnialem dac linka do rejestracji :P Chwileczke...

 

E2:

Juz. Zapomnialem dodac o mozliwosci banowania IP... :P

 

E3:

Widzial juz ktos system info o puzzlu? :P W lewym gornym rogu nad logowaniem/menu :) (Tym panelem przyslonilem przy okazji reklame :P)

 

E4:

Zauwazyliscie, ze przez te systemy puzzli zainteresowanie puzzlami na GMClanie spadlo? Rysujemy tylko: ja, dawidds i grela... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...