Skocz do zawartości

2D Games Interactive


Tsukuru

Rekomendowane odpowiedzi

Siema :)

 

Dawno nie bylo mnie na forum iż gralem w rozne gierki :P

 

A wiec teraz bde pisal wedlug opisu tematu

 

Chce zalozyc team 2D Games Interactive :)

 

 

Potrzebuje 5 ludzi

 

Chcialbym zwrocic uwage ze nie musza byc to najlepsi , tylko ci ktorzy umieja zrobic animacje ruchu skakania,latania zmienne i rozne inne "szerokie" podstawy oraz niedodalem najwazniejszego dalczego nie musza bcy to najlepsi , bo chce zeby byli pracowici :)

 

Teraz tak :

 

Oferuje w zamian za prace , rozne nagrody , oczywiscie bedzie strona www. poswiecona naszej "organizacji"...

 

Nagrody odrazu nie beda , poniewaz najpeirw musimy stworzyc troche mini gierek pozniej jak sie uda wieksze gry (nie mowie tu o grach 3D) ...

 

 

O ile wogole sie uda :)

 

Aha teraz to co umiem :

 

Ksiazke magiczna (Cora Wind moge juz ci zrobic bo odkrylem problem dlaczego nie moglem zrobic)

Wszystkie podstawy :) animacje roznego typu , zmienne globalne i inne :P Jezeli chcecie wiecej probek to piszcie :P Ale piszcie madrze

 

I mam gdzies ze jakis Yoda (sorry ze akurat ty :P) mi powie ze to nie wyjdzie ! i tyle xD

 

Pozdro :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to mnie rozbroiło :

Chcialbym zwrocic uwage ze nie musza byc to najlepsi , tylko ci ktorzy umieja zrobic animacje ruchu skakania,latania zmienne i rozne inne.

Hm... skoro będą jakieś "nagrody" to ja mogę być jako ten co programuje, ale wolałbym jakbyś napisał w czym ty jesteś najlepszy( bo to co napisałes to za mało jakoś dla mnie :P) jeśli np. w grafice to pokazał jakieś prace itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

 

Ja jestem zastepczy skrypter , grafik :P

 

Przyjalem :

 

Ddusia , ktora jest rowniez grafikiem :P

 

I Paqoo ktory jest programista :)

 

Misiek ja mysle ze ty lepszy na skryptera a tym sie rozni, ze skrypter robi same kody :) a takto bedziesz musial jeszcze mi pomagac testowac i wogole :)

 

Ludzie nie chce mi sie przykladow robic :P

 

ale zapewniam ze umiem " dobrze " XD Gml i grafiki moje nie sa "zle" :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak to będzie :D a gg dam ci na PW. btw. jak grafika nie będzie najwyższych lotów możemy spróbować robić gry logiczne bo tam aż tak ludzie nie zwracają na to uwagi. Za to potrzebne by był dobre pomysły jakich oczekuje od reszty teamu żebym mógł to napisać. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż ja Yoda mówię ci - nic z tego nie wyjdzie >;[

Jak to nie wyjdzie, skoro on jest skłonny nawet dawać nagrody(nawet nie chce myśleć jakie) swoim pracownikom :D Pozatym zobacz jakiego mają programiste (światła na mnie, latają pomidory ze sceny i buczenie), a jak by co to zawsze można dać nogę :] Wszystko się okaże :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsukuru mogę się przyłączyć do tego TEAMU skoro mówisz że wystarczy znać podstawy. :bye1: :lol2: :jezor: :lol: :sp_ike: :thumbsup: :thumbsup:

Jaką gre będziemy robić w tym TEAMIE.Muszę wiedzieć jeśli w nim będe.

Pisz na GG 9763932.Napiszę do Van Gogha żeby się zapisał do tego TEAMU, OKI.

Pasi ?...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tsukuru jak się zrobi pare minigierek to może wystartujemy z Wiedzminem (2D ma się rozumieć.)

Wiedzmin 2D(A może frytki do tego?) lolowa nazwa,wszystko da się zrobić wystarczy chcieć.

:thumbsup: :sp_ike:

 

 

 

 

 

Mówiłeś o jakiejś stronie www Co to za strona ?

 

Tsukuru czemu się nie odzywasz?

Aaaa już wiem pewnie przemyślałeś moją propozycję z tym Wiedzminem (2D ma się rozumieć)

Chyba już robisz Spraita Wiedzmina w Game Makerze. :lol2: :bye1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wyszedł pan... a za nim przyszło pięciu. I przychodzi Yoda wam oznajmić nowinę, albowiem nic z tego nie wyjdzie gdyż Ddusia grafikiem będzie.

 

I usłyszał to autor tematu, i wyparł się 3 razy.

 

Bez kitu, sam autor nic nie umie jak wynika z pierwszego postu, w dodatku reszta team to nie są ci najlepsi, ani nawet ci średni.

 

A ty Yoda zostaw ich, niech sobie robią... bo nie wiedzą co czynią xD.

 

PS: Mam genialny pomysł ja założe team z Yodą xD. Będę Palpatinem xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...