Skocz do zawartości

Zablokowane Problem


Rekomendowane odpowiedzi

Mam coś takiego

GML
global.Skills = string(global.Bron_krotka + "/" + global.Bron_ciezka + "/" + global.Walka_wrecz + "/" + global.Pierwsza_pomoc + "/" + global.Skradanie + "/" + global.Kradziez + "/" + global.Pulapki + "/" + global.Nauka + "/" + global.Naprawa + "/" + global.Rozmowa + "/" + global.Handel + "/" + global.Sztuka_przetrwania)

przy działaniu wywala błąd ze nie wiem czym jest + ale kompiluje sie dobrze ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam coś takiego

GML
global.Skills = string(global.Bron_krotka + "/" + global.Bron_ciezka + "/" + global.Walka_wrecz + "/" + global.Pierwsza_pomoc + "/" + global.Skradanie + "/" + global.Kradziez + "/" + global.Pulapki + "/" + global.Nauka + "/" + global.Naprawa + "/" + global.Rozmowa + "/" + global.Handel + "/" + global.Sztuka_przetrwania)

przy działaniu wywala błąd ze nie wiem czym jest + ale kompiluje sie dobrze ;]

GML
global.Skills = string(global.Bron_krotka) + "/" + string(global.Bron_ciezka) + "/" + string(global.Walka_wrecz) + "/" + string(global.Pierwsza_pomoc) + "/" + string(global.Skradanie) + "/" + string(global.Kradziez) + "/" + string(global.Pulapki) + "/" + string(global.Nauka) + "/" + string(global.Naprawa) + "/" + string(global.Rozmowa) + "/" + string(global.Handel) + "/" +string(global.Sztuka_przetrwania);
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...