Skocz do zawartości

Zablokowane Upload Folderów i PHP


Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, ja bym to zorbił tak, jeśli funkcja opendir();, czy jakoś tak zczytuje również foldery:

Napisz funkcję rekurencyjną, która tworzy katalog o takiej samej nazwie jak katalog odczytywany i kopiuje po kolei rzeczy ze środka, ale jeżeli spotka folder to wywołuje samą siebie ze zmienną o wartości nazwy tego napotkanego folderu.

PS. Tylko nie wiem czy jest jakaś funkcja, która sprawdza czy dany obiekt jest folderem czy plikiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranma, a po kiego mi formularz? Jeśli jest funkcja tworząca katalog na servie, zczytująca nazwę katalogów i plików w danym katalogu oraz sprawdzająca czy dany obiekt to katalog czy plik, to myśle, ze jestem w stanie coś takeigo napisać...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Ta funkcja to jest do otwierania katalogu na serwerze. Przeciez serwer nie widzi zasobow klienta, katalogow, plikow itd. Tak samo jest z ftp, nie mozna wrzucac katalogow, wszystko jest robione na zasadzie komend: utwórz katalog, wejdz do katalogu, wrzuc na serwer plik 1, plik 2 itd. W ogole to katalog jest pojeciem tak jakby abstrakcyjnym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...